Prodej zděný bungalov v Horním Žukově, prodej bungalovu Horní Žukov

Český Těšín, okres Karviná

3 690 000 Kč

Prodej zděného bungalovu v Českém Těšíně. Stavba je ve stádiu výstavby, a je dispozičně řešena takto: zádvěří s velkou chodbou, na které navazuje technická místnost, samostatné WC, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a komorou - výměra 44 m2, tři pokoje, každý o výměře 16m2, koupelna s WC o výměře 8,75m2. Obecní vodovod, žumpa.
Bungalov bude stavěn z z cihel POROTHERM, zateplení obvod. stěn EPS tl. 150mm, vnejší silikonová omítka, plechová střešní krytina - asfalt. šindel, okna a dveře plastové, dlažby, plovoucí podlahy. Zde je obrovská výhoda výběru vnitřního interiéru novostavby, dotvořit si svůj styl, výběrem podlah, dlažeb, kachliček, sanity apod. Cena je včetně pozemku, DPH, inženýrských sítí, dokončené kolaudace domu. Nenechte si ujít možnost bydlet na takto lukrativním místě.
Uvedením energetické třídy G plníme zákonnou povinnost dle zákona o hospodaření energií, průkaz k předmětné nemovitosti je v současnosti zpracováván.
Více informaci u makléře. Po osobní schůzce možnost nahlédnout do projektové dokumentace. Rádi Vám pomůžeme s vyřízením výhodného financování.
Foto RD je již s postavených domů. Kolaudace květen 2019. Objekt je možnost i koupit v rozestavěném stavu, cena je pak určena podle prostavěnosti stavby.

Číslo zakázky
IDNES-pror18036349
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
samostatný
Zastavěná plocha
170 m2
Užitná plocha
150 m2
PENB
G
Dodavatel energií
innogy
Online přepis
prepisenergii.cz
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama