Prodej hrubé stavby zděného bungalovu v Horním Žukově, prodej hrubá stavba, bungalov, Horní Žukov

Český Těšín, okres Karviná

2 190 000 Kč

Ve výhradním zastoupení majitele, Vám nabízím na prodej zděnou hrubou stavbu bungalovu v Českém Těšíně. Rozestavený objekt obsahuje hrubou stavbu, včetně střechy, inženýrské sítě, pozemek, i DPH. Stavba je dispozičně řešena takto: zádveří s velkou chodbou, na které navazuje technická místnost, samostatné WC, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a komorou - výměra 44 m2, tři pokoje, každý o výměře 16m2, koupelna s WC o výměře 8,75m2. Obecní vodovod, žumpa.
Bungalov bude stavěn z z cihel POROTHERM, zateplení obvod. stěn EPS tl. 150mm, vnější silikonová omítka, plechová střešní krytina - asfalt. šindel, okna a dveře plastové, dlažby, plovoucí podlahy. Zde je obrovská výhoda výběru vnitřního interiéru novostavby, dotvořit si svůj styl, výběrem podlah, dlažeb, kachliček, sanity apod. Možnost koupě na klíč - cena 3690000 Kč - je včetně pozemku, DPH, inženýrských sítí, dokončené kolaudace domu, takže i dokončení vnitřního interiéru domu, mimo kuchyňské linky. Nenechte si ujít možnost bydlet na takto lukrativním místě.
Uvedením energetické třídy G plníme zákonnou povinnost dle zákona o hospodaření energií, průkaz k předmětné nemovitosti je v současnosti zpracováván.
Více informaci u makléře. Při osobní schůzce možnost nahlédnout do projektové dokumentace. Rádi Vám pomůžeme s vyřízením výhodného financování.
Foto RD je již s postavených domů. Kolaudace květen 2019.

Číslo zakázky
IDNES-pror18036349
Konstrukce budovy
cihlová
Poloha domu
samostatný
Zastavěná plocha
170 m2
Užitná plocha
150 m2
PENB
G
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Další nabídky

Zpět na výpis