Prodej domu 68 m² s pozemkem 500 m²

Chalkidiki, Řecko

5 300 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Novostavba před dokončením - Prázdninový rodinný dům s 2 ložnicemi na Chalkidiki

„Řecko na klíč“ – individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí v Řecku a to jak investičních, tak i rezidenčních.
Zadejte nám vaši poptávku, a my vám ukážeme mnoho dalších příležitostí v této krásné zemi.
Vyberte si z naše široké nabídky moderních a komfortních projektu – nebojte se vytvořit spolu s námi svůj vlastní dům snů.
Nový krásný moderní projekt, který je stavěn špičkovými materiály a technologiemi a je tvořen v sofistikovaném designu. Dvoupodlažní dům o celkové ploše 69 m² sestává z kuchyně, jídelny a obývacího pokoje spojeného jedním společným prostorem a koupelnou. Z obývacího pokoje je vstup na terasu zastřešenou pergolou, která vytváří stín. Ve druhém patře najdete dvě ložnice se společnou koupelnou a přístupem na společný balkon.
K dispozici jsou solární panely pro ohřev vody, klimatizace a autonomní systém vytápění a veškeré technologie jsou ekonomické a ekologické.
Novostavba se nachází na ekologicky čistém pobřeží poloostrova v malebné oblasti, každý bod zde nabízí krásné panoramatické výhledy. Můžete si užít nejen výhled na krásu Egejského moře, ale také na lesy pokryté kopce, mystické pobřeží, stejně jako na malebný ostrov. Pláž je dlouhá zátoka, která je ve skutečnosti dvěma plážemi rozdělenými útesem. Tváří v tvář otevřenému moři je voda neuvěřitelně čistá, potěšení pro plavce a patří mezi 10 nejlepších. Voda je hluboká, ale také úžasně klidná. Pláž prudce klesá a klesá dále, takže pouhých 15 m od břehu se nedotknete dna. Je to skvělé místo také pro windsurfing a kiteboarding nebo jen na opalování.
Další popis:
• Asfaltová silnice
• Balkon/Terasa
• Domácí zvířata vítána
• Dvojité sklo, hliníkové rámy Aluminun
• Keramická dlažba
• Klimatizace
• Solární ohřev vody
• Velikost pozemku: 500 m²
• Vnitřní schody
• Výhled
• Zahrada
Cena je 200.000 € včetně servisu, tlumočení a doprovodu.
Cena neobsahuje notářský poplatek.
V Řecku Vás budu doprovázet jako osobní makléř, ale budu také Vaším průvodcem a investičním poradcem. Můžete se spolehnout na veškerou podporu a pomoc od A do Ω. Transfer z letiště, tlumočnický servis, překlady dokumentů, korespondence, jednání s úřady včetně finančních. Kompletní právnický servis a poradna jsou samozřejmostí.

Číslo zakázky
IDNES-0588
Cena
5 300 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
ve výstavbě
Poloha domu
samostatný
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
500 m2
Zastavěná plocha
50 m2
Užitná plocha
68 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Terasa
27 m2
Vybavení domu
částečně zařízený
PENB
A (vyhl. č. 148/2007 Sb.)

Kontaktujte prodejce

7 6 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku