Prodej domu 120 m² s pozemkem 190 m²

Chalkidiki, Řecko

4 800 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Chalkidiki, Orfanský Záliv - Apartmánové domy, 120 m2

„Řecko na klíč“ – individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí v Řecku a to jak investičních, tak i rezidenčních. Zadejte nám vaši poptávku, a my vám ukážeme mnoho dalších příležitostí v této krásné zemi.
Poslední 2 volné mezonety přímo u pláži.
Vyberte si je klidné a útulné pobřežní městečko ležící v mořském zálivu Strymonikós, na půli cesty mezi městy Soluň a Kavala. Město je od severu kryto zeleným pohořím se spoustou vyhlídek a od jihu zásobeno dostatkem slunce a čerstvého mořského vzduchu, což má za následek velmi příjemné klima. Oblíbenost tohoto letoviska nutí k jeho neustálému rozmachu a místní obyvatelé jsou velmi přátelští a milí.
Novostavby rezidenčního areálu útulných rodinných domů o celkové rozloze 100 m2 až 120 m2 jsou obložené kamenem a mají soukromou zahradou s grilem. Azurové moře je jen 50 metrů a je na něj úchvatný výhled.
Každý dům má 3 ložnice, obývací pokoj, kuchyň, dvě koupelny, podkroví s úložným prostorem a také vlastní 20 m2 velkou terasu. Výstavba je již dokončena. Apartmánové domy mají topení s klimatizací, hliníkové zárubně, bezpečnostní dveře, úložný prostor, dvojitá okna, solární ohřívač vody.
Je tu možnost propagace a správa vaší nemovitosti v případě, že byste ji chtěli pronajímat.
Z letiště Thessaloniki/Makedonia (Soluň) 90 km krásnou dálnici.
Bělavé pláže jsou tu klidné a upravené, s pozvolným vstupem do moře, měří cca 3 km. Jsou téměř po celé délce pobřežní promenády lemované útulnými tavernami a obchůdky, které vás na každém kroku lákají k mlsání či nákupu. V poměrně velkém množství těchto restaurací se dokonce domluvíte česky.
Nedaleko je i rodiště známého starověkého myslitele Aristotela - Stageira. Při její návštěvě můžete obdivovat staré hradiště ve vesnici Rendina, jeho školu a v Nové Stageiře jeho sochu a stálou expozici výplodů jeho fyzikální nadčasové fantazie, kterou uvedl do reality. Podle jeho poznatků se učí dodnes . Jeho světově proslulé bádání probíhalo zrovna v tomto v okolí.
Pokud poznáte tato místa, zamilujete si ji.
Cena: 180 000 € do 240.000 € (záleží na vybraný tip domu) včetně servisu, tlumočení a doprovodu. Cena neobsahuje notářský poplatek. V Řecku Vás budu doprovázet jako osobní makléř, ale budu také Vaším průvodcem a investičním poradcem. Můžete se spolehnout na veškerou podporu a pomoc od A do ?. Transfer z letiště, tlumočnický servis, překlady dokumentů, korespondence, jednání s úřady včetně finančních. Kompletní právnický servis a poradna jsou samozřejmostí.

Číslo zakázky
IDNES-0591
Cena
4 800 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
novostavba
Poloha domu
řadový
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
190 m2
Zastavěná plocha
75 m2
Užitná plocha
120 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Terasa
Vybavení domu
částečně zařízený
PENB
A
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

2 2 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku