Prodej domu 50 m² s pozemkem 112 m²

Čelakovského, Chlumec nad Cidlinou - Chlumec nad Cidlinou I, okres Hradec Králové

2 969 400 Kč 2 690 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu včetně provize RK

Prodej rodinného domku se zahradou a parkovacím místem, pozemek celkem 112 m2

Ve exkluzivním zastoupení Vám nabízíme přízemní RD s užitnou plochou 50 m2 na pozemku o velikosti 112 m2, který se nachází v klidné ulici v samém centru města Chlumce nad Cidlinou, pouhé 2 minuty chůze od náměstí. K domu náleží 1 parkovací místo před domem, které je na vlastním pozemku. Dům je v osobním vlastnictví, ihned volný, je vyklizený a připravený k rekonstrukci. Majitelé nemovitosti mají ústní souhlas okolních sousedů s rekonstrukcí. Podle předběžného jednání s hlavním architektem v Hradci Králové je možné RD navýšit o obytné podkroví při zachování sedlové střechy. Dvorek u rodinného domu je možné případně i částečně zastavět. Na rekonstrukci RD lze čerpat veškeré dostupné dotace v rámci programu Zelená úsporám. RD má zavedené veškeré inženýrské sítě vyjma plynové přípojky. Na domě neváznou žádná zástavní práva, věcná břemena a dům není zatížený exekucí.
Chlumec nad Cidlinou s více jak 5 tisíci obyvateli je starobylé město východních Čech ležící necelých 30 km západně od Hradce Králové. Město obklopuje mírně zvlněná krajina, střídají se zde louky, lány obilí nebo ovocné sady s rozsáhlými lesy a rybníky. Zeleň zaujímá i značnou část uvnitř města, proto se může chlubit přívlastkem – město v zahradách.
K občanské vybavenosti patří mateřská a základní škola, městská knihovna s informačním střediskem, pošta, městské kulturní středisko Klicperův dům, hudební klub Říhův dům, Občanské centrum, zdravotní středisko s ordinacemi soukromých lékařů, lékárny, oddělení policie. Ke sportu a k rekreaci mohou občané využívat hřiště, tělocvičnu, krytou sportovní halu, koupaliště nebo bowlingovou dráhu. Občerstvení a ubytování nabízí hned několik hotelů, restaurací a hospůdek. Dobrou dopravní obslužnost zajišťují vlakové i autobusové spoje.
Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi zajímavou nabídku, prohlídku doporučuji a těším se na setkání s Vámi.

Číslo zakázky
IDNES-55435
Cena
2 690 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
před rekonstrukcí
Poloha domu
řadový
Lokalita projektu
centrum
Plocha pozemku
112 m2
Zastavěná plocha
63 m2
Užitná plocha
50 m2
Plocha zahrady
49 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Parkování
parkování na ulici
Topení
lokální - tuhá paliva
Elektřina
230V, zavedena
Voda
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Vybavení domu
nezařízený
PENB
G

Kontaktujte prodejce

1 4 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku