Prodej domu 162 m² s pozemkem 1 005 m²

Lubenecká, Chyše, okres Karlovy Vary

8 960 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Kompletní spodní a vrchní stavba, inženýring a DPH

Novostavba RD 6+1, 162m2, pozemek 1005m2

Naše společnost se zabývá komplexním zajištěním individuální výstavby RD, a to jak podle typových, tak i individuálních projektů, včetně zajištění vhodného pozemku pro stavbu. Služby jsou od výběru pozemku a domu, přes zajištění financování, předprojektovou a projektovou přípravu a zajištění výstavby, až po kolaudaci a následný zápis do Katastru nemovitostí. Naše služby je vždy možné využít buď komplexně, nebo pouze některé jejich části, s výjimkou samostatné koupě pozemku. Všechny pozemky jsou prověřené a lze je najít i samostatně v inzercích realitních kanceláří, případně přímých vlastníků. Domy vycházejí z typových projektů a lze je na přání klienta upravovat, případně i vypracovat zcela nový, individuální projekt na základě požadavků zájemce o výstavbu. Z našeho portfolia pro Vás vybíráme:
Projekt Malaga je moderní rodinný dům s podkrovím, sedlovou střechou a velmi atraktivní funkční dispozicí. Na malé ploše byl navržen pohodlný prostor pro vícečlennou rodinu. V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s jídelnou, praktická kuchyň a komora. To jsou prvky nezbytné k vytvoření dokonalého domova. Za pozornost stojí také okna, která díky své velikosti zaručují vynikající osvětlení místnosti. Z obývacího pokoje můžete vyjít na slunnou terasu pro relax. Návrháři se také postarali o další pokoj pro hosty a malou koupelnu se sprchou. V technické části budovy je také kotelna sloužící jako prádelna a technická místnost za garáží. V podkroví byl navržen pohodlný soukromý prostor. K dispozici je koupelna, tři ložnice a ložnice rodičů se soukromým šatníkem. Vše je prakticky promyšlené a využívá se každý metr. Projekt Malaga je pohodlný a moderní dům, ve kterém si každý obyvatel bez ohledu na věk a zájmy najde své vysněné místo.
Do projektu je možné zapracovat klientské změny. Samozřejmostí změn v projektu je možnost zrcadlového provedení.
Připravíme profesionálně zpracované podklady pro stavební řízení a zajistíme provádění technického dozoru investora a komunikací se stavebním úřadem.
Pro pohodlné užívání domu Vám navrhneme optimální způsob vytápění a větrání pro využití dotačních titulů. Dále návrh interiéru včetně úpravy exteriéru a mnoho dalších doprovodných služeb pro snadné jednání s bankou v rámci sjednání hypotéčního úvěru a jeho následného čerpání.
Tato nabídka je pouze inspirativní. Může být realizována v této podobě, nebo je možné naše domy a pozemky vzájemně kombinovat v mnoha různých variantách. Bližší informace získáte na uvedených kontaktech.

Číslo zakázky
IDNES-JSI5122
Cena
8 960 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
projekt
Vlastnictví
jiný
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
1005 m2
Zastavěná plocha
112 m2
Užitná plocha
162 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Parkování
garáž
Topení
jiné
Vybavení domu
nezařízený
PENB
B

Kontaktujte prodejce

8 8 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku