Prodej RD 3+1 a 4+1 v Citicích u Sokolova, rodinný dům 3+1 a 4+1 Citice u Sokolova

Citice, okres Sokolov

2 550 000 Kč

Nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům se dvěma byt. jednotkami a pozemkem o celkové výměře 979 m2. V přízemí domu se nachází 3 obytné místnosti, kuchyně, prostorná chodba s menší halou, koupelna a samostatné WC.
V poschodí jsou dále 4 obytné místnosti, kuchyně, koupelna, samostatné WC a rovněž prostorná chodba.
Dále je zde přiměřeně velký půdní prostor opatřený střešními okny kde se nabízí možnost vybudování dalších obytných prostor či ateliéru a pod.
Dům je celý podsklepený a využitý jako skladiště, kotelna a uhelna. Ano vytápění domu je zajištěno kotlem na TP s rozvodem ústředního topení po celém objektu.
Všechna podlaží domu včetně půdy a sklepa jsou přístupná po prostorném betonovém schodišti. V letech 2007/2008 zde proběhla částečná rekonstrukce která se týkala především nové střešní krytiny, výměny oken a topení dále se s rekonstrukcí již nepokračovalo.
Dům obklopuje vlastní pozemek na kterém stojí 2 starší leč zachovalé garáže. Pozemek lze v budoucnu využít vzhledem k jeho poloze k jakékoliv zahradnické činnosti...
V obci Citice je OÚ, ordinace lékaře, pošta, obchod, autobusová i vlaková doprava. V blízkosti domu tj. po 10 minutách volnou chůzí dojdeme k jezeru Medard kde je nekonečný prostor pro rekreaci, sport, odpočinek a samozřejmě též koupání.

Číslo zakázky
IDNES-pror18032907
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
udržovaný
Poloha domu
samostatný
Rekonstrukce
2007
Zastavěná plocha
387 m2
Užitná plocha
173 m2
PENB
G
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama