Prodej domu 210 m² s pozemkem 1 033 m²

Horní, Dobřejovice, okres Praha-východ

19 900 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně všech služeb i provize

Prodej domu v Dobřejovicích u Prahy, 5+kk se samostatným ateliérem

Občas se na realitním trhu objeví poklad. Tady máte jeden v Dobřejovicích u Prahy - rodinný dům v hřejivém venkovském stylu s další víceúčelovou stavbou na pozemku, aktuálně využívanou jako fotoateliér se zázemím.
Dobřejovice sousedí s Jesenicí a Průhonicemi a do Prahy je to autem 10 minut. Dobřejovice nejsou žádné satelitní městečko, ale obec s dlouhou historií sahající až na začátek 14. století. Starší zástavba se potkává s novými domy v esteticky propojeném sousedství. A sousedství není v Dobřejovicích jen prázdný pojem - funguje tu několik občanských spolků, které pořádají kulturní, sportovní a společenské akce.
Prodávaný rodinný dům byl dokončen v roce 2004. Stojí v jihovýchodní části obce v ulici Horní, kde už je dokončená nejbližší zástavba. Dům je dispozičně řešený jako 5+kk. Druhá stavba je ateliérem s otevřenou dispozicí sousedící s garáží, vedle níž je kryté stání pro další vůz.
Spodní patro domu je hlavním denním centrem všeho dění - jde o spojený otevřený prostor kuchyně, jídelny a obýváku. Obývák má částečně prosklené stěny, takže je v příjemném propojení se zahradou. Ve spodním patře je taky koupelna s toaletou a menší pracovna, kde stejně nebudete mít klid, pokud máte malé děti. Proto vznikla ještě jedna pracovna - zahradní domek, který po úpravách splňuje všechny parametry prvotřídní zašívárny. Jsou tu kamna, přívod vody, vestavěné odpočívací patro i psací stůl a pracovní ponk s nářadím.
Horní patro domu je členěné na jednotlivé pokoje - originální ložnice s netradičně řešeným spacím i úložným prostorem, dva zajímavě propojené dětské pokoje, které jsou i oddělitelné, a taky je tu koupelna s toaletou a menší prádelnou. Ve spojovací chodbě jsou spouštěcí schody na půdu, kde je další úžasná zašívárna, tentokrát dětská, ale tu na fotkách nenajdete, na tu se musíte přijít podívat osobně.
Druhá budova kopíruje uliční hranu pozemku a zajišťuje tak hlavnímu domu naprosté soukromí uvnitř zahrady. Část stavby slouží jako vstupní brána s krytým širokým parkovacím prostorem, další část už je samotná budova, jejíž součástí je kromě ateliéru i skladovací prostor a garáž. Ateliér nabízí spoustu možností využití. Kdysi býval třeba jógovou tělocvičnou, ale je možné o něm do budoucna uvažovat i jako o dalším obytném prostoru, dílně, wellness zóně... V ateliéru je i kuchyňka a finská sauna, toaleta se sprchnou je za rohem.
Zahrada je členěná do několika částí a každá část má svoji vlastní odpočívací náladu. V jedné části je ohniště, v další vířivka, ve spodní části rostou ovocné stromy a ze dvou stran domu jsou místa k venkovnímu posezení - jednou na terase u domu, jednou v zahradě pod stromem.
Věřím, že fotogalerie ve vás vzbudí touhu vidět tuhle parádu naživo. Ale rozhodně nevynechejte ani virtuální prohlídku - je opravdu povedená.
Budu čekat na vaše zavolání.

Číslo zakázky
IDNES-262-NP00235
Cena
19 900 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
samostatný
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
1033 m2
Zastavěná plocha
212 m2
Užitná plocha
210 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Odpad
veřejná kanalizace
Vybavení domu
částečně zařízený
Datum nastěhování
31.05.2022
PENB
D (vyhl. č. 148/2007 Sb.)

Kontaktujte prodejce

5 6 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku