Prodej domu 1 501 m² s pozemkem 7 337 m²

Nádražní, Dolní Beřkovice, okres Mělník

18 090 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: cena k jednání

Rodinný dům 4+1, 233 m2, s restaurací, pozemek 7.337 m2, u Mělníka

Historický objekt vinařství z roku 1878 vystavený jako Knížecí vinné sklepy Knížete Ferdinanda z Lobkovic. Objekt se nachází v Dolních Beřkovicích na Mělnicku. Vinařství sloužilo výhradně pro výrobu vlastního vína. Důkazem jsou původní vinné podzemní sklepy o dvou lodích o výměře 926 m2.
Nemovitost se pyšní pozemky o celkové výměře 7.337 m2 obehnané kamenným plotem a užitnou plochou hlavního objektu v rozsahu 1.501 m2.
Hlavní objekt lze rozčlenit do čtyř částí: Obytná část, Komerční část – Restaurace a středová část v rekonstrukci. Vinné sklepy mají samostatný vstup ze zahrady a v podzemí kopírují hlavní objekt.
Obytnou část tvoří dispozičně byty 4+1 a 2+1. Každý bytový prostor má samostatný vstup. Byt dispozičně 4+1 má výměru 233 m2. Centrální chodbou je vstupováno do všech místností. Architektonicky nejsou opomenuty technická místnost, šatna ani pokoj pro hosty se samostatnou koupelnou, Obývací část s krbem s navazujícím vstupem do kuchyně s jídelnou.
Byt zámeckého stylu, kompletně zařízený. Dominují zde prvky z dubové dřeva.
Další prostory k využití jako BJ 2+1 jsou bez zařízení, dřív byly využívány jako administrativní zázemí. Vhodnou rekonstrukcí je k dispozici samostatná bytové jednotka.
Komerční část – s prostory o výměře 246 m2 – s kolaudací jako Restaurace je složená z hlavního prostoru, kuchyně, technického zázemí, toalet a cukrárnou v rekonstrukci. Parkování k restauraci je zajištěno na vlastním pozemku s kapacitou 30 aut.
Střední část objektu tč. v rekonstrukci byla předmětem plánu pro výstavbu pensionu. Prostory jsou odpovídající velikosti, je zde nádherná prostorná půda, která by dodávala pokojům historickou atmosféru. Pension je propojen s restaurační částí, tedy pension by měl plné a komfortní zázemí.
Technické informace objektu - kompletní rekonstrukce obytné části 1998, Restaurace z r. 2002 vč. kolaudace. Objekt je napojen na kompletní Inženýrské sítě – kanalizace, voda, plyn, elektřina. Každá část objektu má své vlastní měrné přístroje. Na pozemku se nachází studna – kopaná, 12 m hluboká.
Více informací o objektu Vám rádi podáme na prohlídce této nádherné nemovitosti s Knížecí historií.

Číslo zakázky
IDNES-GP51
Cena
18 090 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
7337 m2
Zastavěná plocha
887 m2
Užitná plocha
1501 m2
Sklep
Terasa
Parkování
parkování na ulici
Plyn
zaveden
Topení
ústřední - plynové
Elektřina
230V
Voda
vlastní zdroj
Odpad
veřejná kanalizace
PENB
G (vyhl. č. 148/2007 Sb.)
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

5 3 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku