Prodej domu 211 m² s pozemkem 733 m²

Dolní Rožínka, okres Žďár nad Sázavou

2 250 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Cena k jednání včetně provize RK

Dokončete si dům dle svých představ v obci Dolní Rožínka jen 8 km od Bystřice nad Perštejnem

Exklusivně nabízíme na prodej rodinný dům se zahradou o celkové výměře pozemku 733 m².
Rekonstrukce domu započala v roce 2022 dle vypracované projektové dokumentace.

Nyní je dům s dispozicí 4 + 1 (lze i 5+1) na zastavěné ploše 213 m² ve fázi hrubé stavby bez vnitřních příček k dostavbě podle vašich představ. Pro inspiraci a představu přikládáme vizualizace návrhů v 3D, které vám rádi upravíme na míru.

Půdorysy a pohledy najdete ve fotodokumentaci. Celkový návrh projektu poskytneme na vyžádání, stejně tak fotodokumentaci ze stavby.

Střecha byla dokončená před zimou, aby stavba tzv. "vymrzla". Aktuálně přidáváme fotografie - např. dozdění štítů nad okny.

Podrobné informace k dosavadní výstavbě vám rádi sdělíme nejlépe na místě - při prohlídce nemovitosti.

Podle současné projektové dokumentace je výměra všech místností v 1 NP 105 m² + 13m² sklep. V podkroví je výměra všech místností 58 m² s přípravou na vybudování terasy 35 m² (nové trámy a podlahové OSB na terase nyní zakryté modrou fólií). Nad sklepem v úrovní přízemí měl být krytý přístřešek na dřevo (střecha zatím zakrytá modrou fólií).

Dům je napojený na obecní vodu, nově na elektřinu. Realizaci kanalizační přípojky vedle domu (dle schváleného projektu nebo na základě dispozičních změn) stejně tak vedení ostatních sítí v domě, bude už na novém majiteli dle jeho potřeb (např. kuchyňský kout v obývacím pokoji a umístění koupelny a WC v přední části domu, apod.). Plyn vede v obci přes ulici. Parkování je možné v ulici před pozemkem.

Zahrada o výměře 531 m² s vzrostlými stromy apod. poskytne nejen prostor užitné zahrady, ale i místo pro odpočinek a relaxaci v krásné zeleni.

Dům se nachází v klidné atraktivní části centra obce nedaleko Zámku a zámeckého parku. Do vzdálenosti cca 200 m je autobusová zastávka, ZŠ II. stupeň (na Zámku), pošta, OÚ, doktor, COOP a Večerka se smíšeným zbožím. V obci je dále pošta, MŠ se ZŠ I. stupeň (600 m), lékárna (320 m), čerpací stanice (na začátku obce), atd..

Obec leží v překrásné krajině, jak na výlety a procházky, tak na kola apod. Zábavu po celý rok do 200 m nabízí Zámek se zámeckým parkem, Zábavní park Strašidelný zámek Draxmoor. V obci je letní kino, fotbalové a multi-účelové hřiště. 500 m od domu je Pláž – lom s nebývale čistou vodou na koupání.

V 8 km vzdálené Bystřice nad Perštejnem najdete ostatní občanskou vybavenost, stejně tak ve městech: 15 km Nové Město na Moravě, 25 kilometrů od Tišnova, Žďáru nad Sázavou, Velkého Meziříčí, Kunštátu apod. Do většiny těchto měst je přímé spojení autobusem.
Ve 3 km vzdálené obci Rožná je vlaková stanice (spoje do Tišnova a Žďáru nad Sázavou, ...).

V případě zájmu neváhejte nás kontaktovat. Vaše návrhy na změny dispozic v projektu můžete společně probrat přímo s naší stavební inženýrkou.
3D plány slouží i pro úvěrovou banku, řemeslníky, a můžete si je upravovat i sami.
Vyřídíme vám i úvěr pro optimální financování koupě i dostavby vašeho domu snů.

Číslo zakázky
IDNES-RD5
Cena
2 250 000 Kč Spočítat hypotéku
Stav budovy
ve výstavbě
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Přístupová komunikace
asfalt
Lokalita projektu
klidná část
Rekonstrukce
2022
Plocha pozemku
733 m2
Užitná plocha
211 m2
Plocha zahrady
531 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Elektřina
230-400V
Voda
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Dopravní dostupnost
silnice, autobus
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)

Kontaktujte prodejce

6 7 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku