Prodej nízkoenergetického domu 3+kk, 101 m2 s pozemkem 828m2 v Doubravčicích, okres Kolín

Doubravčice, okres

6 200 000 Kč

Poznámka k ceně: Cena od, konečná cena se může lišit na základě požadavků klienta

Představujeme Vám nabídku uzavřeného areálu 15-ti RD v Doubravčicích. Ukončení výstavby na přelomu roku 2019 a 2020. Připravili jsme moderní, funkční a estetické řešení 15-ti parcel o rozloze 800-880m2 pro výstavbu RD ve vyšší kvalitativní kategorii s komplexním řešením celého území.
Navržené RD s energetickým štítkem „B“ jsou navrženy ve dvou základních velikostech a to 101 m2 - verze 3+KK a 128 m2 - verze 4+KK.
Dispozice domů má veškeré základní vybavení vč. komory, spíže a velké šatny. Obývací pokoj s kuchyní má příjemných 43 m2, dětské pokoje jsou velké 14 m2 a ložnice rodičů 18 m2. Domy 3+KK mají samostatné WC u vstupu a koupelnu s vanou a sprchou, Domy 4+KK mají navíc samostatnou koupelnu pro dětské ložnice.
Každý dům má svá 4 parkovací stání. Vytápění je navrženo elektricky.
Předpokládaná cena bungalovů na klíč v základní výbavě začíná od 6.200.000,-Kč za dům. Tato cena vychází ze současných cen služeb a materiálů vč. DPH. Vývoj ceny také záleží na velikosti domu, velikosti parcely a na použití vybraných materiálů a množství požadavků na úpravu okolí domu.
Je možno také uvažovat o zakoupení dvou i více parcel a dohodnout se na vyprojektování atypického domu pro potřeby náročnějšího klienta.
Vyřízení hypotéky je samozřejmostí.

Číslo zakázky
IDNES-2.3+kk
Konstrukce budovy
dřevěná
Stav budovy
projekt
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
828 m2
Užitná plocha
101 m2
PENB
B
Dodavatel energií
innogy
Online přepis
prepisenergii.cz
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama