Prodej domu 101 m² s pozemkem 803 m²

Doubravčice, okres Kolín

5 574 975 Kč Chci spočítat hypotéku

Prodej Rodinného domu 3+kk, 101 m2 s pozemkem 800 m2

Nabízíme k prodeji rodinný dům 3+kk s užitnou plochou 101 m2 a pozemkem 803 m2 v Doubravčicích v části Čihadla, v sousedství přírodní rezervace Doubravčického lesa s potokem Šembera a starou tvrzí.
Dispozice domu má veškeré základní vybavení vč. komory, spíže a velké šatny. Obývací pokoj s kuchyní má příjemných 43 m2, dětský pokoj 16 m2 a ložnice rodičů 16 m2. Dům disponuje samostatným WC u vstupu a koupelnu s vanou a sprchou.
Architektonickému studiu se podařilo vyřešit dispozici tak, že okna jsou orientována jen na jihovýchodní příjemnou stranu s ranním sluncem. Tato forma dispozice přízemního bungalovu maximálně využívá pozemek pro relaxaci rodiny.
Samozřejmě na přání, je možné upravit dispozici dle potřeb klienta v rámci klientských změn.
K domu náleží i 4 parkovací stání s tím, že na přání je možno pro dva vozy vybudovat dřevěnou pergolu či garáž. Další místa pro dva vozy pro hosty jsou na ploše před ní.
Také na přání mimo základní cenu domu je zde možnost vybudovat zahradu a ostatní ploty, terasu nebo posuvná vrata na pozemek a branku. Taktéž za příplatek je možné si objednat osazovacích sloupků na branku a posuvných vrat mezi ulicí a parcelou budoucího vlastníka a výsadbu stále zeleného plotu kolem pozemku.
Vytápění je navrženo elektricky (s možností využít tepelných čerpadel). Osazení kotle je míněno do komory za WC u vstupu. Technologie bojlerů resp. tepelných čerpadel se uvažuje v prostoru střechy na vstupem.
V ceně domů vč. DPH je zahrnut nákup parcely, veškeré přípravné terénní práce k postavení domu na klíč plus vybudování hraničního drátěného plotu. Součástí realizace budou i retenční nádrže na využití dešťové vody pro zalévání zahrady a výsadba jednoho vzrostlého stromu u hranic pozemku s ulicí. V ceně není zavlažovací systém.
Celý komplex je navržen v jednotném tvarosloví, kde určujícím prvkem je sedlová střecha z pálené cihly a výrazná podélná zeď s pergolou a také vstupem a okny do jednotlivých obytných místností. Toto tvarosloví je sice pro danou lokalitu závazné, ale jsou možné alternativy v barvě fasád, případnému obkladu fasády.
Celkový komplex bungalovů zajistí intimní bydlení nejen kupci tohoto domu, ale všem rodin podél ulice . Zároveň také svojí čistotou řešení uličního parteru vytvoří zelené území prakticky uvnitř vesnické zástavby, a to s blízkým napojením na přírodní rezervaci s nekonečně krásnými procházkami v čistém prostředí lesa s přírodním zurčícím potokem.
Doporučovaná trasa z Prahy: přes Dubeč, Koloděje, Sibřina, Škvorec, Hradešín, Masojedy
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N81794.

Číslo zakázky
IDNES-N81794
Cena
5 574 975 kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
novostavba
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
803 m2
Zastavěná plocha
126 m2
Užitná plocha
101 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Dopravní dostupnost
silnice, autobus
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku