Prodej projektu na klíč 89 m2 Aleje, Františkovy Lázně Aleje-Zátiší

Aleje, Františkovy Lázně

3 642 000 Kč

Poznámka k ceně: Black and White 04

Black and White 04: Dovolujeme si Vám představit nový projekt Obytný soubor Aleje, kdy k prodeji nabízíme prvních 9 domů na klíč včetně pozemku (domy jsou označeny jako Black and White 01 až 09). Celá oblast tohoto projektu je řešena jako obytná zóna s uzavřenou příjezdovou cestou. Právě to, že oblast není průjezdná, zvyšuje pocit soukromí a klidu. Všechny pozemky mají samozřejmě zavedené inženýrské sítě. Základem výstavby domů na klíč jsou jednopodlažní rodinné domy s užitnou plochou 89 m2 4+kk se zázemím a pozemkem od 402 m2 do 549 m2 za výbornou cenu. Nízkopodlažní forma zástavby se zahradami dává vyniknout okolnímu terénu. Pozemek je ideální pro navození pocitu klidu venkova společně s minimálními nároky na práci a údržbu. Dispoziční řešení domů splňuje moderní požadavky na bydlení v rodinném domě. Z urbanistického hlediska je zachován poměr velikosti domu k velikosti pozemku a z ekonomického hlediska je zachován poměr ceny k výkonu. Cílem tohoto projektu je vytvořit nízkopodlažní zástavby s důrazem na soužití obyvatel, jejich soukromí, ale zároveň i pocit sounáležitosti.
Projekt nabízí výbornou lokalitu v rámci trojúhelníku Západočeských lázní. Lokalita je docházkou dostupná do města Františkovy Lázně a nachází se na turisticky oblíbené trase Františkovy Lázně Třebeň SOOS. V blízkosti oblasti je město Cheb, takže obyvatelé budou mít ve svém okruhu veškerou občanskou vybavenost. Samozřejmá je výborná dostupnost třech hraničních přechodů do SRN a dálnice D6 do Karlových Varů.
Fincentrum Reality ve spolupráci s investorem STEEL EFECT a. s. připravilo prodej dalších rodinných domů na klíč - 6x POSEIDON a 4x TERRA. Finanční poradci Fincentrum a. s. Vám zdarma připraví hypotéku na míru.

Číslo zakázky
IDNES-7570
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
projekt
Vlastnictví
jiný
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
458 m2
Zastavěná plocha
117 m2
Užitná plocha
89 m2
Počet podlaží
2
Vybavení domu
Nezařízený
Roční spotřeba energie
160 kWh
PENB
C
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama