Prodej domu 149 m² s pozemkem 3451 m²

Havlíčkův Brod - Květnov

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: včetně provize a právního servisu

Květnov, Havlíčkův Brod, RD 5+1, rozlehlá zahrada, převážně listnatý les

Nabázíme k prodeji rodinný dům v obci Květnov, nalézající se u hlavního tahu mezi Havlíčkovým Brodem a krajským městem Jihlava, které nabízí mnoho nejen pracovních příležitostí. Dostupnost lokality je výborná i díky blízkosti k dopravní tepně D1 - cca 10km k nájezdu.
Dispozice domu je 5+1 - kuchyň, obývací pokoj, pracovna, ložnice, dva dětské pokoje, komora, koupelna a samostatné WC. U domu je velká zahrada s ovocnými stromy a dvůr. Dům je podsklepený, s půdním prostorem vhodným k vestavbě a také dalším prostorem, vhodným k přípravě další bytové jednotky s možností 1+1 až 2+1. Nyní je tento prostor využíván k technickým účelům a k sušení prádla. Na dvoře najdete garáž pro osobní vůz, kůlnu, která je využívána jako kryté stání pro čtyřkolky, stodolu a další garáž na nákladní vůz, včetně velké montážní jámy.
Dům prošel v posledních 15 letech rekonstrukcí, prostřednictvím které došlo k výměně střešní krytiny a oken na plastová. Dále byly vyměněny parapety vnitřní i vnější, opraveny podlahy, omítky a po výměně jsou taktéž rozvody energií – nyní materiálově plast a měď. Vzhledem k absenci plynu v obci je topení v domě ústřední, prostřednictvím kotle na TP, dřevo je možné brát z vlastního lesa o výměře cca 15179 m2. Převažují zde listnaté stromy, zejména bříza, dub a buk Na zahradě stojí bazén, který je napouštěný z vlastní studny s užitkovou vodou. Odpady jdou do septiku, který obec na vlastní náklady vyváží vzhledem k tomu, že zde není čistička odpadních vod. PENB zatím písmeno G.
Pokud hledáte klidnou lokalitu, která však není vzdálena sociálnímu světu – je tato nemovitost možná právě pro Vás.

Číslo zakázky
IDNES-0254
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
samostatný
Lokalita projektu
centrum
Plocha pozemku
3451 m2
Zastavěná plocha
600 m2
Užitná plocha
149 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Vybavení domu
částečně zařízený
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku