Prodej domu 100 m² s pozemkem 1 242 m²

Hlavní, Hladké Životice, okres Nový Jičín

5 535 600 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: cena stavby na klíč, bez pozemku, výstavba prozatí

Novostavba RD 3+1, 100m2, pozemek 1242m2

Naše společnost se zabývá komplexním zajištěním individuální výstavby RD, a to jak podle typových, tak i individuálních projektů, včetně zajištění vhodného pozemku pro stavbu. Služby jsou od výběru pozemku a domu, přes zajištění financování, předprojektovou a projektovou přípravu a zajištění výstavby, až po kolaudaci a následný zápis do Katastru nemovitostí. Naše služby je vždy možné využít buď komplexně, nebo pouze některé jejich části, s výjimkou samostatné koupě pozemku. Všechny pozemky jsou prověřené a lze je najít i samostatně v inzercích realitních kanceláří, případně přímých vlastníků. Domy vycházejí z typových projektů a lze je na přání klienta upravovat, případně i vypracovat zcela nový, individuální projekt na základě požadavků zájemce o výstavbu. Z našeho portfolia pro Vás vybíráme:
Máte rádi netradiční vzhled, jednoduchost a originalitu? Pak je rodinný dům s názvem FUTURAMA ideální volbou právě pro vás. Projekt tohoto objektu je nevšední, stylový a působivý. Přízemní řešení s velkými francouzskými okny doslova vybízí k provedení v podobě inteligentního domu.
Kvalitní stavební materiály a koncept šitý doslova na míru. Pokud vám základní verze FUTURAMA nebude dostačovat, je možné některé prostory rozšířit nebo přidat. Podle toho, jak početnou máte rodinu.
FUTURAMA je zárukou prosvětlenosti a dostatečného bytového místa. Všechny pokoje budou plné světla, takže si dopřejete nejenom krásného výhledu do vlastní zahrady, ale také využijete energie z dopadajících slunečních paprsků. Základem všeho je obývací pokoj spojený s kuchyní. Na velké a dlouhé chodbě se nachází koupelna, toaleta a technická místnost. Zbytek nemovitosti dotváří dva prostorné pokoje.
Rodinný dům FUTURAMA je takovým atriovým fenoménem, který je vyprojektován pro lidi, jež se chtějí ve všech směrech odlišovat.
Tato nabídka je pouze inspirativní. Může být realizována v této podobě, nebo je možné naše domy a pozemky vzájemně kombinovat v mnoha různých variantách. Bližší informace získáte na uvedených kontaktech.

Číslo zakázky
IDNES-JSI2347
Cena
5 535 600 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
dřevěná
Stav budovy
novostavba
Vlastnictví
jiný
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
1242 m2
Zastavěná plocha
130 m2
Užitná plocha
100 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Vybavení domu
nezařízený
PENB
B

Kontaktujte prodejce

4 7 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku