Prodej domu 101 m² s pozemkem 1 242 m²

Hlavní, Hladké Životice, okres Nový Jičín

5 395 875 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: cena stavby na klíč, bez pozemku, výstavba prozatí

Novostavba RD 5+1, 101m2, pozemek 1242m2

Naše společnost se zabývá komplexním zajištěním individuální výstavby RD, a to jak podle typových, tak i individuálních projektů, včetně zajištění vhodného pozemku pro stavbu. Služby jsou od výběru pozemku a domu, přes zajištění financování, předprojektovou a projektovou přípravu a zajištění výstavby, až po kolaudaci a následný zápis do Katastru nemovitostí. Naše služby je vždy možné využít buď komplexně, nebo pouze některé jejich části, s výjimkou samostatné koupě pozemku. Všechny pozemky jsou prověřené a lze je najít i samostatně v inzercích realitních kanceláří, případně přímých vlastníků. Domy vycházejí z typových projektů a lze je na přání klienta upravovat, případně i vypracovat zcela nový, individuální projekt na základě požadavků zájemce o výstavbu. Z našeho portfolia pro Vás vybíráme:
Malý rodinný dům, který je jako stvořený pro rodiny s dvěma dětmi. Důkazem toho jsou totiž prakticky řešení dispozice bydlení 5+kk s vhodně rozmístěnými pokoji. Základem rodinného domu KLASIK 2 jsou stavební materiály podléhající novodobým technologiím nízkoenergetických domů.
To znamená, že dům bude vystaven suchou a rychlou cestou. Díky použitým sendvičovým panelům je dosaženo nízkých provozních nákladů. Výjimkou však nejsou ani varianty se systémem Porotherm a Ytong. V případě potřeby je možné upravit i některé dílčí části rodinného domu KLASIK 2, jakými jsou vyhotovení střechy, barva fasády, typ vytápění a podobně.
KLASIK 2 je dvoupodlažním objektem s minimální zastavěnou plochou. To však nic nemění na tom, že se vám dostane odpovídajícího místo pro trvalé žití. Dům je vhodně rozdělen na dvě části tak, aby bylo dosaženo maximálního soukromí a klidu všech členů rodiny.
Spodní část rodinného domu KLASIK 2 lze označit za denní. Zde se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyní. Dále je to technická místnost, koupelna s toaletou, šatna a v neposlední řadě pokoj, který lze využít třeba jako pracovnu. Do nadzemního podlaží se dostanete prostřednictvím točitého schodiště. Tato část domu je označována jako noční. Zde se nachází tři velké samostatné pokoje, koupelna a toaleta.
Prostorný koncept domu vhodný pro ty, kdo hledají ekonomické bydlení.
Tato nabídka je pouze inspirativní. Může být realizována v této podobě, nebo je možné naše domy a pozemky vzájemně kombinovat v mnoha různých variantách. Bližší informace získáte na uvedených kontaktech.

Číslo zakázky
IDNES-JSI2367
Cena
5 395 875 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
dřevěná
Stav budovy
novostavba
Vlastnictví
jiný
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
1242 m2
Zastavěná plocha
60 m2
Užitná plocha
101 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Vybavení domu
nezařízený
PENB
B

Kontaktujte prodejce

5 2 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku