Prodej domu 77 m² s pozemkem 1 242 m²

Hlavní, Hladké Životice, okres Nový Jičín

4 742 100 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: cena stavby na klíč, bez pozemku, výstavba prozatí

Novostavba RD 4+1, 77m2, pozemek 1242m2

Naše společnost se zabývá komplexním zajištěním individuální výstavby RD, a to jak podle typových, tak i individuálních projektů, včetně zajištění vhodného pozemku pro stavbu. Služby jsou od výběru pozemku a domu, přes zajištění financování, předprojektovou a projektovou přípravu a zajištění výstavby, až po kolaudaci a následný zápis do Katastru nemovitostí. Naše služby je vždy možné využít buď komplexně, nebo pouze některé jejich části, s výjimkou samostatné koupě pozemku. Všechny pozemky jsou prověřené a lze je najít i samostatně v inzercích realitních kanceláří, případně přímých vlastníků. Domy vycházejí z typových projektů a lze je na přání klienta upravovat, případně i vypracovat zcela nový, individuální projekt na základě požadavků zájemce o výstavbu. Z našeho portfolia pro Vás vybíráme:
Nízkoenergetické provedení přízemního bungalovu primárně zhotoveného ze sendvičových panelů. Ve prospěch projektu ELKO hovoří rychlá výstavba dřevostavby, ale také vynikající vlastnosti z pohledu úspory energii. Moderní architektura, aplikování ověřených stavebních technologií a flexibilně řešený prostor.
Ten je možné uzpůsobit dle náročných požadavků zákazníků. Týká se to nejenom vnitřních dispozic, ale i takových věcí, jakými jsou barva fasády, možnost instalace řízeného větrání, způsob vytápění, provedení oken a podobně. V případě rodinného domu ELKO máte dokonce možnost zvolit si z dalších variant stavebních materiálů, jakými jsou Ytong nebo Porotherm.
Rodinný dům ELKO je zárukou dostatečného životního prostoru pro větší rodiny. Středobodem celé nemovitosti je obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem. Na ten navazuje dlouhá chodba, ze které můžete vstoupit do tří samostatných pokojů, koupelny s toaletou, na druhou toaletu a do technické místnosti.
Prakticky řešené uspořádání přinášející dostatek elegance a komfortu. Moderní styl obydlí podléhající současným bytovým trendům.
Tato nabídka je pouze inspirativní. Může být realizována v této podobě, nebo je možné naše domy a pozemky vzájemně kombinovat v mnoha různých variantách. Bližší informace získáte na uvedených kontaktech.

Číslo zakázky
IDNES-JSI3130
Cena
4 742 100 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
dřevěná
Stav budovy
novostavba
Vlastnictví
jiný
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
1242 m2
Zastavěná plocha
90 m2
Užitná plocha
77 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Vybavení domu
nezařízený
PENB
B

Kontaktujte prodejce

3 6 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku