Prodej domu 210 m² s pozemkem 1 242 m²

Hlavní, Hladké Životice, okres Nový Jičín

10 417 350 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: cena stavby na klíč, bez pozemku, výstavba prozatí

Novostavba RD 6+1, 210m2, pozemek 1242m2

Naše společnost se zabývá komplexním zajištěním individuální výstavby RD, a to jak podle typových, tak i individuálních projektů, včetně zajištění vhodného pozemku pro stavbu. Služby jsou od výběru pozemku a domu, přes zajištění financování, předprojektovou a projektovou přípravu a zajištění výstavby, až po kolaudaci a následný zápis do Katastru nemovitostí. Naše služby je vždy možné využít buď komplexně, nebo pouze některé jejich části, s výjimkou samostatné koupě pozemku. Všechny pozemky jsou prověřené a lze je najít i samostatně v inzercích realitních kanceláří, případně přímých vlastníků. Domy vycházejí z typových projektů a lze je na přání klienta upravovat, případně i vypracovat zcela nový, individuální projekt na základě požadavků zájemce o výstavbu. Z našeho portfolia pro Vás vybíráme:
Spojení moderního a nadčasového vzhledu s propracovanými a ověřenými technologiemi. To je VILA ARCHA, která se řadí k nadstandardním typům rodinných domů. Dokazuje to už samotný futuristický vzhled. Ten vás vymaní z běžného standardu.
Spolehnout se můžete na nízké energetické nároky a propracovanost i toho nejmenšího detailu. Investice do této vily je investicí nejenom do osobité architektury, ale také do kvalitních stavebních materiálů.
VILA ARCHA je logicky rozčleněna do několika částí, jež přináší náležitý klid a soukromí budoucím majitelům. Velkou dominantou je obývací pokoj s francouzskými okny přímo do zahrady. Jeho nedílnou součástí je prostorná kuchyně. V prvním podlaží nechybí ani tři samostatné pokoje a dvě koupelny s toaletami. Příjemný je i vstup do zastřešené garáže přes mezi-chodbu. Vrchní patro je vyčleněno velkému pokoji, ke kterému náleží soukromá koupelna s toaletou. Z druhého podlaží je vstup na velkou terasu dotvářející již zmiňovaný bytový komfort tohoto konceptu.
Tato nabídka je pouze inspirativní. Může být realizována v této podobě, nebo je možné naše domy a pozemky vzájemně kombinovat v mnoha různých variantách. Bližší informace získáte na uvedených kontaktech.

Číslo zakázky
IDNES-JSI3111
Cena
10 417 350 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
dřevěná
Stav budovy
novostavba
Vlastnictví
jiný
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
1242 m2
Užitná plocha
210 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Vybavení domu
nezařízený
PENB
B

Kontaktujte prodejce

8 9 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku