Prodej domu 458 m² s pozemkem 2 983 m²

Smetanova, Hluboká nad Vltavou, okres České Budějovice

37 000 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Komfortní dům s bazénem a zahradou - luxusní rodinná rezidence, Hluboká nad Vltavou

Hluboká nad Vltavou - v nadm. výšce 400 m, vzd. cca 8 km od Českých Budějovic, 55 km od Lipenského jezera a 52 km od přechodu do Rakouska - není nutno představovat díky nejnavštěvovanějšímu zámku v Čechách ve windsorském stylu. Město s nadstandardní vybaveností pro bydlení, relax i sport v nádherné jihočeské krajině.
Pozemky: celkem 2.983 m2, z toho plochy zastavěné dvěma samost. bungalovy 552 m2, zahrada 2.431 m2.
Popis: rezidenci lze rozdělit na několik částí, které se navzájem propojují do funkčního celku. Hlavní část tvoří luxusní bungalov se dvěma samost. byt. jednotkami. Navazuje relaxační část se zakrytým bazénem v atriu zajišťujícím naprosté soukromí, a dále objekt s tech. zázemím pro dům a zahradu, garáží pro dva vozy s vyhřívanou podlahou a vinným sklípkem s posezením u krásného jezírka. Zahrada s voliérou a skleníkem doplňuje a uzavírá tuto oázu klidu a soukromí v dnešní uspěchané době.
Luxusní dům kolaudovaný v roce 2009 je vybaven nadstandardními technologiemi pro uživatelský komfort, pro nějž se užívá pojem „chytrý dům“. Spolu s luxusními materiály a vybavením je to dokonalé bydlení. S detaily technologického vybavení budou vážní zájemci seznámeni při prohlídce nemovitosti, zde uvedeme základní info. Sofistikovaný systém zabezpečení s kamerovým záznamem spolu s s okenními magnety s možností kontroly přes mobilní telefon. Všechna okna mají předokenní žaluzie s el. ovládáním a jsou osazena síty proti hmyzu. Samozřejmostí je požární hlásič i domácí telecom rozvedený po celém sídle. V každé místnosti TV připojení na satelitní programy. Centrální vysavač Husky s podlahovou štěrbinou u kuchyňských linek. Okapy a svody mají vyhřívání proti tvorbě ledu. Samost. místnost pro technologie sousedí s garáží.
Dvě samostatné byt. jednotky propojuje velkorysý obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, kterému dominuje krásný krb na dřevo s teplovzdušnými výdechy. Design obytných prostorů je sjednocen podlahami z leštěného mramoru – a to i ve třech prostorných koupelnách vybavených nadstandardní sanitou Hansa. Na střechách rezidence krytých vysoce kvalitními glazovanými taškami Tondach je umístěno 24 panelů fotovoltaiky, která s využitím zeleného bonusu plně pokrývá veškeré náklady na provoz domu. Její stáří je 12 let, přičemž takto výhodná smlouva je uzavřena na 25 let.
Venkovní zakrytý bazén 8x4 m osazený technologií silného protiproudu má noční osvětlení a část s vířivkou i vzduchovou perličkovou masáží (vše na dálkové ovládání). Počítačově ovládané dávkování soli do vody, čímž je zamezeno její znehodnocení.
Objekt se zázemím pro dům a zahradu vytváří s obytným domem atrium a zajišťuje tak naprosté soukromí u bazénu. V jeho přízemí je stylová vinárna s posezením a soc. zázemím, do níž se vchází od průzračného jezírka s moderní technologií čištění. Samost. vstup má prostor pro kola a zahradní techniku, technologie zavlažování zahrady, bazénu a vlastního vrtu pitné vody. V patře objektu je částečně uzavíratelná pergola s výhledem do zahrady a zázemím pro posezení více hostů a samost. WC.
Soukromí krásně zapěstované okrasné zahrady je chráněno bytelným zděným oplocením. Nachází se v ní velkorysá voliéra na ptactvo, skleník, retenční nádrž na dešťovou vodu o obj. 12 m3, venkovní ohniště s posezením i skryté místo na ukládání kompostu.
Samostatnou kapitolou je vytápění domu, které se skládá z několika na sobě nezávislých zdrojů. Prvotní je plynové vytápění pomocí kotle Vaillant , které zajišťuje podlahové teplovodní vyhřívání. Ohřev teplé užitkové vody v plynovém bojleru téže značky s okruhovým čerpadlem, garantující teplou vodu vždy okamžitě po otočení kohoutku baterie. Dalším zdrojem tepla, ale i chlazení klimatizací je tepelné čerpadlo vzduch-vzduch zn. Sinclair, které spolupracuje s kazetovými stropními jednotkami a to v každé místnosti. Ve všech koupelnách je navíc i elektrické podlahové vytápění a možnost přepnutí výhřevných žebříků také na elektřinu
Zdroj pitné vody: z městského vodovod. řadu, plus vlastní vrt hl. 17 m na zalévání, či na napouštění bazénu.
Kanalizace: do městského kanal. řadu.
Parkování: mimo zmíněnou dvougaráž i na vlastním soukromém parkovišti na vlastním pozemku u vjezdu do rezidence.

Číslo zakázky
IDNES-001748KH
Cena
37 000 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Lokalita projektu
klidná část
Výstavba
2009
Plocha pozemku
2983 m2
Zastavěná plocha
400 m2
Užitná plocha
458 m2
Plocha zahrady
2431 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Sklep
Terasa
200 m2
Internet
Plyn
zaveden
Topení
ústřední - plynové
Voda
veřejný
Vybavení domu
zařízený
PENB
D
Přepis energií

Kontaktujte prodejce

6 3 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku