Prodej domu 925 m² s pozemkem 84774 m²

Hluboká nad Vltavou - Kostelec, okres České Budějovice

8 400 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Konečná cena včetně právních služeb a provize

Jedinečná venkovská usedlost s velkými pozemky v Hluboké nad Vltavou - Kostelci.

Exkluzivně Vám nabízíme unikátní malebný lidový jihočeský statek, který prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Zděná uzavřená zemědělská usedlost je z poloviny 19. století, reprezentuje dispozicí i výzdobou typickou selsko - barokní architekturu Hlubockých blat, dle letopočtu ve štítě obytného stavení je podoba usedlosti z roku 1853 zachována.
Dispozice usedlosti je obdélná, v čele, na východní straně, je vstupní průčelí s branou a brankami pro pěší zasazenou mezi průčelí obytného stavení a špýcharu. Brána i obě průčelí zdobí plastická výzdoba. Pravou stranu dvora uzavírá obdélné obytné stavení, na které ve hmotě navazuje objekt bývalých stájí. Západní stranu dvora uzavírá napříč postavená obdélná stodola, původně průjezdní, dnes dochována pouze v torzu. Celou jižní stranu dvora uzavírá novodobě upravený provozní objekt, navázaný na stodolu a patrová sýpka. Objekty obklopují obdélný dvůr, někdejší kolny, s nárožím . Ve dvoře je nová zkolaudovaná pergola a bazén, napouštěný vodou ze studny. K bydlení slouží byt 2+ kk a samostatný apartmán s kuchyňkou a příslušenstvím. V podkroví lze k přespání využít 2 zateplené pokoje. Absolutní soukromí je v uzavřeném dvoře. K nemovitosti patří zařízení a vybavení bývalého kempu,
dále 2 vydatné studně, i připojení na vodu obecní a napojení na kanalizaci. Topení na plyn Primagas, zásoba plynu je v 2 t tankeru, s měsíční zálohou 4 000,- Kč a vrácením přeplatků 1x ročně. Nová střecha nad obytnou částí je zateplená. Do prodávaného vlastnictví se zahrnují pozemky o výměře 84 774 m2. Na udržovaných pozemcích je rozveden elektrický proud.
Výhodou je bezvadná dostupnost zámku Hluboká, do krajského města České Budějovice, Týna nad Vltavou, do Veselí nad Lužnicí…. Ve všech všech těsto městech najdete i veškerou občanskou vybavenost.
Rádi se potkáme na prohlídce s vážnými zájemci. Dotazy Vám zodpoví makléřka nabídky. Zajistíme Vám případné hypotéční financování.

Číslo zakázky
IDNES-182-N02392
Cena
8 400 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Rekonstrukce
2005
Plocha pozemku
84774 m2
Zastavěná plocha
925 m2
Užitná plocha
925 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Balkon
Terasa
Bazén
Telefon
Topení
ústřední - plynové, jiné
Elektřina
230V, zavedena
Odpad
veřejná kanalizace
Dopravní dostupnost
silnice, autobus
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku