Prodej chaty/chalupy 24 m² s pozemkem 313 m²
Hlučín, okres Opava
1 771 000 Kč Chci spočítat hypotéku
Prodej zahrady (313 m²) s chatou (28 m²) v Hlučíně
Nabízíme k prodeji zahradu [313 m²] s krásnou rekreační chatou [28 m²], která se nachází v klidné a vyhledávané zahrádkářské osadě Kocibenda II na ulici Jasénky v Hlučíně, pouhých 9 km od Ostravy-Poruby a pár minut od Hlučínské Štěrkovny.
Pozemek je slunný, oplocený a poskytuje dostatek prostoru pro odpočinek, zahradničení i trávení volného času s rodinou.
Na pozemku se nachází dřevěná, chata s krytou terasou, která nabízí příjemné posezení i v horkých letních dnech.
Interiér je vkusně zařízený a připravený k okamžitému využití – nechybí kuchyňská linka, obývací prostor s jídelním koutem, ložnice, ani koupelna, ve které se nachází sprchový kout, umyvadlo a suchý záchod. Doporučujeme si projít virtuální prohlídku.
Chata je napojena na vodovodní řád, ohřev vody zajišťuje jak elektrický bojler, tak i baterie s průtokovým ohřevem.
Součástí pozemku je rovněž zahradní domek pro uložení nářadí. K pozemku je možný příjezd autem až přímo k chatě. Jedná se o skvělou příležitost pro ty, kdo hledají klidné místo k odpočinku, ale zároveň chtějí mít město na dosah.
Máte zájem o prohlídku? Kontaktujte Davida z Kaktusu pro více informací a domluvte si termín osobní návštěvy. Financování lze zajistit prostřednictvím našeho finančního specialisty.
Uvedené výměry jsou orientační. V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku.
- Číslo zakázky
- IDNES-5615
- Cena
- 1 771 000 Kč Spočítat hypotéku
- Konstrukce budovy
- dřevěná
- Stav budovy
- dobrý stav
- Poloha domu
- samostatný
- Plocha pozemku
- 313 m2
- Zastavěná plocha
- 28 m2
- Užitná plocha
- 24 m2
- Počet podlaží
- 1 podlaží
- Počet místností
- 2
- Vybavení domu
- zařízený
- Datum nastěhování
- 01.06.2025
- PENB
- G (vyhl. č. 264/2020 Sb.)
- Spočítej stěhování
-
Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.
Realitní novinky
Zelené Město Heights – bydlení bez čekání, ihned k nastěhování
01.07.2025 01:23 Komerční sdělení
Jak předejít požáru v domácnosti: 7 věcí, které vám pomůžou
30.06.2025 08:16 Komerční sdělení
Urban chic na Náplavce: Designový byt, který definuje styl městského života
19.06.2025 02:40 Komerční sdělení
Moderní 5+kk v Dolním Podluží: dům, kde víkend nikdy nekončí
05.06.2025 01:19 Komerční sdělení
Lze v Praze dosáhnout výnosu z pronájmu pře 5%?
20.05.2025 02:19 Komerční sdělení