Prodej domu 117 m² s pozemkem 290 m² rezervováno

Karlovy dvory I, Horní Planá - Hůrka, okres Český Krumlov

10 980 000 Kč 10 580 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Dům se zahradou

Upozornění: Tato nabídka je rezervována konkrétním zájemcem a v rezervační lhůtě není k dispozici. Prodej poloviny investičního prázdninového dvojdomu s výhledem na jezero, se třemi ložnicemi a dvěma koupelnami o celkové výměře 117 m2 + přilehlý venkovní prostor, zahrada a dvě parkovací místa. Tento zdařilý projekt obsahuje celkem 4 shodné dvojdomy. Vzhled a použité materiály dokonale kopírují ráz nádherné okolní krajiny. Pro dosažení největších možných úspor při spotřebě energie, je zde použito vysoce kvalitní tepelné čerpadlo, které v kombinaci s masivním zateplením a systémem podlahového vytápění, zajistí komfort s malými náklady. Aby byl dům skutečně nízkonákladový, je napojen na vlastní zdroj vody a septik. Napojení na obecní vodu a kanalizaci je připraveno a bude ho možné snadno propojit na řád, který obec do tří let bude realizovat. Projekt se nachází u Lipenského jezera a je ideálním místem pro klidnou rodinnou dovolenou, ale i k trvalému bydlení. Pro případ koupě jako investice, je zastřešen společností, která se stará o všechny záležitosti spojené s kompletní správou. Jedná se tedy o skvělou investiční příležitost, která Vám také může zajistit pasivní příjem po celý rok.
V ceně projektu je zařízení koupelen, schodiště, podlahy, venkovní architektura, povrchy stěn a stropů, dveře. Ke každé jednotce je zahrada a dvě parkovací místa.
Lze financovat Hypoúvěrem např. s použitím vlastních zdrojů 2 116 000,- Kč a měsíční splátkou 46 948,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Číslo zakázky
IDNES-206289
Cena
10 580 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
dřevěná
Stav budovy
ve výstavbě
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
řadový
Přístupová komunikace
asfalt
Lokalita projektu
klidná část
Kolaudace
2021
Plocha pozemku
290 m2
Zastavěná plocha
72 m2
Užitná plocha
117 m2
Plocha zahrady
218 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Balkon
7 m2
Terasa
7 m2
Parkování
parkování na pozemku
Topení
ústřední - elektrické
Elektřina
230V
Vybavení domu
částečně zařízený
Dopravní dostupnost
silnice
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)

Kontaktujte prodejce

Bidli

Jindřišská 889/17, Praha 1 - Nové Město

1 6 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku