Prodej domu 314 m² s pozemkem 1 218 m²

Kladenská, Hostouň, okres Kladno

11 900 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: nejnižší podání

RODINNÝ DŮM 5 + 1, S ATELIEREM A DVOJGARÁŽÍ HOSTOUŇ

Nabízíme k prodeji formou elektronické aukce přestavěný rodinný dům č. p. 243, před kolaudací a nová dvojgaráž s ateliérem v 2 NP. Dům se nachází v obci Hostouň, která je skvěle dostupná z Prahy.
Pro dům jsou vytvořena celkem 4 parkovací stání a to dvě v garáži a dvě vedle garáže se samostatnými sjezdy z komunikace. Dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí a pro kolaudaci je třeba dodělat finální úpravy, které může provést nový vlastník dle svých představ. Změny oproti vydanému stavebnímu povolení zahrnují v 2NP vytvoření jednoho západního pokoje ze dvou a nástavba ateliéru nad garáží. V přízemí rodinného domu je obývací pokoj s kuchyňským koutem, pracovna přiléhající k obývacímu pokoji, koupelna. V 2NP je ložnice s koupelnou a dva pokoje. Dům je podsklepen zhruba ze 2/3 plochy domu.
Suterénní zdivo je kamenné a cihlové, stávající zdivo obývací pokoj a kuchyň je z pálených cihel. Nová přístavba a nástavba je z tvárnic YTONG.
Celý dům je zateplen fasádním polystyrénem tloušťky 160 mm. Na dvojgaráž s ateliérem byl použit fasádní polystyrén 100 mm, chybí finální venkovní omítka. Na stropní konstrukce byly použity dřevěné trámy se záklopem z OSB desek, chybí nášlapná vrstva podlah a vnitřní dveře. V zádveří je třeba dodělat podhled a omítku. Dále je třeba udělat finální povrch podlahy v 2 NP a v koupelně chybí obklady a dlažba. Plynový kotel v domě není osazen a chybí radiátory, jsou připraveny rozvody k osazení. Příprava pro kotel a vývod plynu je v suterénu. Rozvody vody jsou nové provedené v plastu. Na dvoře je kopaná studna s pitnou vodou s čerpadlem umístěným v suterénu domu. Použitá střešní krytina jsou pálené tašky TONDACH ENGOBA ČERNÁ. Okna jsou plastová s dvojskly.
Každý zájemce je povinen si zjistit skutečný současný stav pozemku, porostu a staveb zejména s ohledem na případné reklamace vlastností předmětu aukce.
Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem.
Elektronická aukce se bude konat dne: 10.8.2021 od 15:00 hod do 15:30 hod. V aukci čiňte nabídku ceny formou příhozů na našem portále aukcí a dražeb.
Více informací na e-drazby. cz, nebo na emailu info@e-drazby. cz
Aukční jistota se automaticky vrací, pokud se v aukci zájemce nestane vítězem nebo vítězem v pořadí.
GPS: 50.1150347N, 14.2080419E
Prohlídka se bude konat 6. 8.2021 od 16:00 do 17:00. Pro potvrzení účasti volejte zástupce aukční společnosti tel. 604 714 168 – Frankl. V případě, že nikdo z případných zájemců nepotvrdí účast, prohlídka se konat nebude. Proto velmi doporučujeme potvrdit Vaši účast. Účast na prohlídce není podmínkou pro účast v aukci.

Číslo zakázky
IDNES-5345AD2172P
Cena
11 900 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
udržovaný
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
1218 m2
Užitná plocha
314 m2
Plyn
zaveden
Elektřina
230V
Voda
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
PENB
G
Doporučený internet

Kontaktujte prodejce

e-drazby.cz

Nerudova 956/24, Hradec Králové - Pražské Předměstí

9 2 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku