Prodej domu 170 m² s pozemkem 69 m²

Třešňová, Hradec Králové - Svobodné Dvory

6 800 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Prodej řadového rodinného domu ve Svobodných Dvorech v Hradci Králové.

Nabízíme vám ke koupi třípodlažní řadový rodinný dům v obci Hradec Králové, části obce Svobodné Dvory.
Tato řadová zástavba byla postavena svépomocí budoucích vlastníků v letech 1972 - 1973. Vyznačuje se mj. bytelným zbudováním, klasickým uspořádáním a praktickou využitelností.
Domovními dveřmi vcházíme na verandu, z ní dále do chodby, ze které je vyveden vstup napravo do garáže, za níž následuje dílna a prádelna, v chodbě nalevo za verandou je umístěno schodiště, a za ním pak kotelna. V 1. patře se proti schodišti nachází otevřená jídelna, spojená po pravé straně s kuchyňkou, nalevo od schodiště se chodbou dostáváme na WC, a dále do lodžie, napravo od schodiště vstoupíme do prostorného obývacího pokoje s balkónem. Po schodišti se dále dostáváme do 2. patra, kde se od něho nalevo nachází koupelna s vanou a klosetem, naproti schodišti je vyveden vstup do pokoje s balkónem, a napravo od schodiště se nachází vstup do dalšího pokoje. Stavba je prosta sklepa.
Interiéry jsou vybaveny vestavěnými skříněmi, sociálním zařízením a rozvody inženýrských sítí včetně topení. Po dohodě zde také může zůstat určité nábytkové vybavení, nebo může být, bude-li to podmínkou kupujícího, nemovitost zcela vyklizena.
Stav IS: topení zajišťuje plynový teplovodní kotel Ocelot, a v prádelně je instalována plynová karma; elektřina 230/380 V, voda z obecního vodovodu, odpady svedeny do veřejné kanalizace, plyn; k ohřevu vody slouží velkoobjemový bojler Dražice.
Pozemek před budovou, z něhož se do ní vchází, a který je mj. uzpůsoben pro stání osobního vozidla, je obecní. Zrovna tak patří městu i přilehlá zahrada za domem, která nebyla zatím odkoupena, a prodávající ji dosud užívají na základě nájemní smlouvy. Lze ji však odkoupit za cenu, kerá se bude pohybovat okolo 2 500,- Kč/m2, v řízení, které bude zajišťovat odbor majetkové správy, s tím, že stanovená cena bude podložena znaleckým posudkem. Prodávající částku za odkup této zahrady kupujícímu uhradí.
Oplocená zahrada, ač zatím cizí, je osázena okrasnými záhony a dřevinami. V sezóně tvoří neoddiskutovatelnou dominantu stavby.
Jedná se o stavení, které lze okamžitě užívat bez větších investic. Je zde ale také prostor pro rekonstrukci dle vlastního uvážení.
Využijte možnosti koupě technicky promyšleného prostorného domu pro větší rodinu či vícegenerační bydlení v jedné z nejhezčích městských lokalit.
Finanční prostředky ke koupi lze zajistit prostřednictvím smluvního partnera RX Finance.

Číslo zakázky
IDNES-211-NP02974
Cena
6 800 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
řadový
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
69 m2
Zastavěná plocha
69 m2
Užitná plocha
170 m2
Počet podlaží
3 podlaží
Elektřina
230V, 230-400V
Odpad
veřejná kanalizace
Vybavení domu
částečně zařízený
PENB
G
Připojení k internetu

Kontaktujte prodejce

RE/MAX Future

U Koruny 1742/16, Hradec Králové - Pražské Předměstí

5 6 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku