Prodej domu 190 m² s pozemkem 1100 m²

Hrádek, okres Znojmo

2 150 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Prodej rodinného domu

Ve výhradním zastopupení majitele Vám nabízíme k prodeji dům o velikosti 5+2 s možností dalších úprav v obci Hrádek.
Obec Hrádek je malebná jihomoravská obec nacházející se 1 km severně od levého břehu řeky Dyje, 21 km jihovýchodně od Znojma. Obcí Hrádek prochází cyklostezka v rámcí vinařských stezek ( Moravská vinná - Znojemská ).
Nemovitost je tvořena pozemky v jednotném funkčním celku s umístěným objektem rodiného domu s příslušenstvým a objektem garáže.
Pozemek jako je zahrada je v současné době ve vlastnictví obce Hrádek, nicméně je dlouhodobě v užívání a pod oplocením vlastníka.
Rodinný dům je samostaně stojící, zděný, přízemní, půdorysem tvaru písmen " L " nepodsklepený se sedlovlou střechou nad podkrovím, které není obytné. Předpokládané stáří nemovitosti se odahaduje asi na 100 let. Zhruba před 10 lety byla vyměněna okna, provedena rekonstrukvće rozvodů, vytápění a kotel a vyměněny podlahové krytiny.
Disppzičně lze objekt charakterizovat jako 5+2 s hlavním vchodem směřovaným do ulice. V domě se nachází zádveří, ložnice, pokoj, komora, kuchyň, další ložnice, veranda, kotelna, sklad, koupelna s vanou a samostatné WC.
V jihozápadním rohu nemovitosti je umístěna garáž, objekt je samostatně stojící, zděný, přízemní a nepodsklepený. V objektu jsou dvě garážová stání se samostatnými vjezdovými vraty. Jedny vrata jsou plechová, další plastová, sekční na DO. V garáži je elektroinstalace a podlahy betonové. Objekt je v udržovaném, uživatelném, mírně zhoršeném technickém stavu. Mezi objektem navazujícím na RD a garáží se nachází hospodářská stavba, která sloužila jako sklad a chlévy. Objekt je tvaru obdélníku, zděný, přízemní a nepodsklepený. Stav je spíše zhoršený. V obci se nachází veškerá občanská dostupnost jako je škola, školka, pošta, lékař, Jelikož nebyl dodán štítek energetické náročnosti, uvádíme třídu G. Cena nezahrnuje provizi RK a daň z nabyté nemovitosti.
Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 451 780,- Kč a měsíční splátkou 7 225,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Číslo zakázky
IDNES-170596
Cena
2 150 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
před rekonstrukcí
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
1100 m2
Zastavěná plocha
200 m2
Užitná plocha
190 m2
Vybavení domu
zařízený
Datum nastěhování
17.09.2019
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)

Kontaktujte prodejce

Bidli

Jindřišská 889/17, Praha 1 - Nové Město

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku