Hradešice domek s dvorkem k rekonstrukci

Hradešice, okres Klatovy

240 000 Kč

Nabízíme na prodej původní domek (zastavěná plocha: 273 m2; vedeno jako jiná stavba bez čp. /če. ) k rekonstrukci s dvorkem, situovaný v okrajové, původní, klidné části střediskové obce Hradešice (obchod, školka s tělocvičnou, obecní úřad, pošta, fotbalové hřiště s výčepem, kostel, SDH, výborné BUS spojení), mezi Nalžovskými Horami 4 km (škola) a městem Horažďovice 8,5 km.
Popis: přízemí: původní sednice – nyní chlívky, původní černá kuchyně – nyní maštal, velký chlév s dochovanými klenbami a kamennými žlaby; prostorná půda. Vedlejší stavby: přímo navazující dřevník s půdou.
Zastavěná plocha a nádvoří: 273 m2; Voda a odpad: přípojky do obecního řadu na hranici pozemku; v r. 2017 (do září) proběhne realizace nové kanalizace; Vytápění: lokální; El. : odpojeno (kladné vyjádření ČEZu na připojení); Ideální nemovitost pro zručného řemeslníka nebo kutila, který většinu rekonstrukce zvládne vlastní prací = výhodná koupě domku v pěkné, klidné lokalitě v obci s vybaveností a společenským vyžitím (SDH, fotbalový klub, sokol, myslivci, ochotnický spolek; bály a lidové tradice) za nízkou cenu v podhůří Šumavy. Klatovy 25 km.

Číslo zakázky
IDNES-P1344
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
před rekonstrukcí
Poloha domu
samostatný
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
273 m2
Zastavěná plocha
273 m2
Užitná plocha
80 m2
Počet podlaží
1
Vybavení domu
Nezařízený
PENB
G
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama
Reklama