Prodej domu 307 m² s pozemkem 898 m²

Husinec - Řež, okres Praha-východ

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: Cena na vyžádání včetně provize RK

Prodej vilového domu s komplexní energetikou 5+kk/2T, 307,1 m2, poz. 898 m2 Na Meandru, Řež u Prahy

Nabízíme prodej luxusní rodinné vily s venkovní terasou, saunou a bazénem na jižní stráni, vysoko na skále nad Vltavou, v Řeži u Prahy. Vila má přímý výhled na nádherný vltavský meandr. Pozemek čítá 898 m2, zast. plocha 113,9 m2 plus zahradní terasy 42,6 m2. Užitná plocha vily je 307,1?? m2?, z toho obytná plocha 150,2 m2. U domu je garáž pro dva vozy (37,6 m2). Vila je součástí nově vznikajícího unikátního vilového projektu Na Meandru - 15 designových vil čtyř typů s pokrokovou energetikou a hospodařením s vodou. Tato vila se nachází v horní části projektu s výhledem na údolí. Dokončení celého projektu - 4Q 2021.
V přízemí je vstupní hala se zelenou stěnou, šatna, technická místnost, pracovna, koupelna, prostorný obývací pokoj (37,6 m2) prosklený na terasu s bazénem a do zahrady. Je zde ostrovní kuchyně, jídelní a relaxační zóna a designové schodiště do patra. V patře se nachází hlavní ložnice se šatnou, dvě koupelny, sauna a dva další pokoje s velkou ochozovou terasou 76,7 m2. Výhled z domu je opravdu krásný - na skály protějšího, levého vltavského břehu s unikátní památkou Levý Hradec u Roztok.
Příjemný design a architekturu umocňuje praktičnost a také pokroková energetika domu zajišťující osobní nezávislost a nízkou provozní nákladovost (20-25.000 Kč/rok). Je zde sofistikovaně zkombinována fotovoltaická elektrárna s úložištěm, termický solární systém, rekuperace, tepelné čerpadlo země-voda (s vrtem ve skále) a systém pro hospodaření s odpadním teplem a užitkovou vodou pro zálivku zahrady. Náklady na bydlení snižuje i pokrokově řešené vytápění a chlazení (podlahové i stropní).
Dům je cihlový s železobetonovým nosným skeletem a probarvenou betonovou tvarovanou fasádou zdobenou zelenou stěnou. Okna jsou posuvná, velkoformátová, izolační, s chytře řízenými venkovními žaluziemi. V interiéru jsou použity kvalitní přírodní materiály. Součástí je vybavená kuchyně a luxusní koupelny. Vila je zabezpečena a chytře řízena.
Lokalita projektu je neopakovatelná. Přímo od domů vede stezka k Vltavě – buď směr Troja, nebo (na kole) až do Drážďan. Vltavské přívozy či lávka pro pěší přímo v Řeži ji propojují s levým břehem a lokalitami Prahy 6.
Přírodní rezervace, zelené údolí Vltavy i pradávné kulturní památky jsou součástí každodennosti. V místě se nachází nedaleko u řeky školka a škola, v obci je restaurace a obchody; občanská vybavenost je i v nedalekých Klecanech. Do OC Letňany dojedete za 17 minut. Do centra Prahy dojedete mimo špičku za 30 min. V obci je vlaková stanice s parkováním (pár minut autem i pěšky), do Prahy Masarykovo nádraží 18 min, do Letňan autobusem 20 min. Po dostavění pražského obchvatu se dostupnost do centra a na levý břeh významně vylepší (diskutovaný termín dokončení 2026). Více informací rádi poskytneme na osobní schůzce.

Nabídka je součástí developerského projektu Nový moderní projekt 15 vil na slunečné stráni nad Vltavou - Na Meandru.

Číslo zakázky
IDNES-Vila-Na.Strani
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
ve výstavbě
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Výstavba
2019
Plocha pozemku
898 m2
Zastavěná plocha
114 m2
Užitná plocha
307 m2
Plocha zahrady
784 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Terasa
Voda
veřejný
Vybavení domu
nezařízený
PENB
B

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku