Prodej domu 250 m² s pozemkem 621 m² rezervováno

Riegrova, Jablonec nad Nisou

Cena na vyžádání

Dům v Jablonci nad Nisou, Riegrova ul.

Ojedinělá nabídka většího domu v Jablonci nad Nisou, ul. Riegrova.
Dům, který byl postaven ve druhé dekádě dvacátého století s přístavbou koupelen realizovanou v polovině dvacátých let a dalšími dostavbami v posledních desetiletích. Objekt je v původním stavu a vyžaduje celkovou rekonstrukci. Nemovitost má čtyři podlaží v suterénu se nachází restaurační zařízení Hospoda Ve Sklepě, ve zvýšeném přízemí a prvním patře vždy po jednom bytě a v nejvyšším podlaží pak prostorný půdní prostor, který by bylo možné propojit s bytovou jednotkou pod ním a získat tak mimořádně prostorný byt. Oba byty mají dispozici 3+1, výměru přibližně 90 m2 a orientaci na všechny světové strany. Byty vytápí plynové kotle.
Objekt je napojen na veřejnou kanalizaci, vodovod, plynovod a má novou přípojku elektřiny. Stavebně-konstrukční stav hlavních konstrukcí je dobrý, krov zdravý. Střešní krytina, okna a veškeré vnitřní instalace jsou dožilé a vyžadují výměnu. V domě je garáž, zahrada u domu.
Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost v místě. V docházkové vzdálenosti najdeme supermarket Lidl, nemocnici, základní i mateřskou školu a Jabloneckou přehradu, v jejímž okolí jsou široké možnosti pro sport a rekreaci. Vzdálenost do centra města je pouhý jeden kilometr.
Dům je na prodej celý. Ideální pro početnou rodinu či kombinaci bydlení a podnikání (sídlo firmy, provozovna služeb, ordinace apod. ). Doporučujeme prohlídku. Majitel si vyhrazuje právo upřednostnit nejvýhodnější nabídku.

Číslo zakázky
IDNES-76/2980
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
před rekonstrukcí
Vlastnictví
jiný
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
621 m2
Zastavěná plocha
147 m2
Užitná plocha
250 m2
Plocha zahrady
474 m2
Počet podlaží
4 podlaží
Sklep
Internet
Vybavení domu
nezařízený
PENB
G
Připojení k internetu
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

5 7 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku