Prodej hrubé stavby vily 5+1/T, 255 m2, s terasou a bazénem na nádherném místě 20 m od moře na ostro

Jadranska Hrvatska, Jakišnica, Chorvatsko

9 500 000 Kč

Vila se nachází 20 m od moře. Toto místo s úžasným výhledem na moře je v klidné lokalitě obce Jakišnica na ostrově Pag na parcele 451 m2.
Bude se jednat se o zděnou novostavbu s garážovým stáním pro 2 auta s předpokládaným termínem dokončení v r. 2017. V r. 2017 se take nabízí možnost získání úvazu pro loď ve vzdálenosti cca 50 m. Celková obytná plocha je 228,7 m2 + 26,6 m2 zakryté terasy, bazén 40,82 m2. Objekt bude plně vytápěn i klimatizován, je určen k celoročnímu užívání s možností zajištění správce objektu - ostraha, úklid, údržba.
V případě zájmu je možné zajistit součinnost při stavbě a dokončení vily, a posléze ve volných sezónních termínech lukrativní pronájem nemovitosti a bez nutnosti zakládání firmy. Konečná specifikace vnitřního vybavenosti klientem je velká výhoda. Referencí je např. dokončení a kolaudace obdobného projektu ve stejné lokalitě.
Na ostrově Pag lze navštívit mnoho zajímavých míst a zákoutí, neuvěřitelné skalní útvary, jeskyně, ornitologickou rezervaci Kolansko Blato, jezero Velo Blato, staleté olivovníky v Lunu, kopec Sv. Vid, etnografické muzeum Kolan etc. V dosahu 200-600m je 6x restaurace, hotel LUNA s celoročním provozem SPA, obchod s potravinami a pekárna. Vzdálenost do turistického letoviska Novalja je 14 km a na celosezónní disko party Zrče je 18 km.
Prodej pozemku, stavební povolení, inž. sítě a hrubá stavba, případné doporučení stavební firmy na dokončení stavby.
Třída energetické náročnosti "G" je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Číslo zakázky
IDNES-N4194
Konstrukce budovy
cihlová
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
451 m2
Zastavěná plocha
200 m2
Užitná plocha
255 m2
Počet podlaží
2
Terasa
Vybavení domu
Nezařízený
PENB
G

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama
Reklama