Prodej domu 490 m² s pozemkem 5 400 m²

Bažantnice, Jemnice, okres Třebíč

7 250 000 Kč 6 990 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně právního servisu a provize, včetně provize, včetně právního servisu včetně provize RK

Prodej, Rodinné domy, 490m2 - Jemnice

Nabízíme k prodeji velmi pěkný, rozlehlý rodinný dům, sestávající ze dvou samostatných a oddělitelných bytových jednotek s dispozicí 2x 3+kk. Konstrukce stavby je jednopodlažní se sedlovou střechou a částečným podsklepením, veškeré vnitřní obytné, spojovací a soc. prostory se dají považovat za bezbariérové s velmi snadnou obslužností - vzájemně z jakékoliv části domu.
Pod sedlovou střechou je na celém půdorysu stavby 35 x 14 m pochůzná půda, vazba a krovy ve výborném stavu - výška hřebene 5.3 m, část domu podsklepena cca 53 m2
Dispozice: 3+kk - vstupní zádveřní prostor 9 m2, pokoj 11 m2, obývací pokoj 27 m2, obytná kuchyně s krbem 27 m2, koupelna se sprchovým koutem 6 m2, samostatné wc. Bytová jednotka je plně vybavená, má svoji vlastní zahradní část a je využívána jako ubytování pro hosty.
3+kk rezidenční - vstupní hala 42 m2, dětský pokoj 21 m2 (s navazující šatnou 8 m2), ložnice 23 m2, obytná kuchyně s krbem 38 m2, koupelna s vanou i sprch koutem 19 m2, samostatné wc, komora/prádelna 7 m2, kotelna/sklad otopu 23 m2 (veškeré v prezentaci uvedené výměry jsou zaokrouhleny).
Zdroj vody je z vlastní studny, odkanalizování domu do septiku, elektřina 220/380V, topení ústřední, vstupní hala, obytná kuchyně, koupelna, wc a komora v rezidenční části podlahové topení, ostatní místnosti standardní radiátory, kotel na tuhá paliva tzv. dřevozplynující, plyn není.
Nemovitost je situována uvnitř vlastního pozemku s dvěma samostatnými vjezdy o celkové ploše cca 5400 m2, koncipovaného převážně jako oddechově/okrasný, tedy trávník, květiny, ovocné a okrasné stromy - tyto zároveň tvoří i živý plot části pozemku.
Dům byl od roku 2008 zásadně rekonstruován a modernizován - kompletně zateplený (fasádní plášť 12 cm, půda 25 cm), nová probarvená fasáda, všechna okna (trojsklo) a vstupní/vchodové dveře vyměněny za dřevěné (euro), všechny vnitřní prostory, el rozvody v mědí, rozvody topení v mědi, radiátory, topení s akumulačními nádržemi 3 x 800 litrů tepelně izolovány, podlahy, omítky, vjezdová brána na el. pohon, venkovní dlážděné plochy... /. Ná pozemku je dále stavba o půdorysu cca 6 x 9 m sloužící jako garáž a sklad sezóních potřeb s navazujícím přístřeškem pro uskladnění zahradní techniky a nářadí.
Stavba byla součástí panství Pallavicini (její historie je cca 250 let, není v památkové péči) a sloužila jako bažantnice/hájovna. Přes, v čase průběžnou modernizaci a přizpůsobení pro běžné bydlení, byly zachovány některé původní stavební prvky jako klenby, část klenuté centrální spojovací chodby, klenbový sklep..., působící příjemně historizujícím dojmem. Dům i s pozemkem je obklopen lesy a poskytuje naprosté soukromí a klid v bezprostřední přírodě.
Vhodné k trvalému bydlení pro početnější či vícegenerační rodinu, tak i jako rekreační, celoročně obyvatelná chalupa, popř. ke krátkodobým rekreačním pobytům/pronájmům... Potenciál stavby je opravdu velký.

Číslo zakázky
IDNES-00041
Cena
6 990 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
5400 m2
Užitná plocha
490 m2
Parkování
garáž, parkování na ulici
Topení
ústřední - tuhá paliva
Elektřina
230V, zavedena
Voda
vlastní zdroj
Odpad
septik / jímka
PENB
G
Elektřina, Plyn

Kontaktujte prodejce

7 4 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku