Romantický dům 5+kk s atriem, terasou a skalními jeskyněmi u hradu Jenštejn

V Podhradí, Jenštejn

10 490 000 Kč 10 990 000 Kč

Poznámka k ceně: celková kupní cena s komplet servisem + provize zahrnuta

Můj dům - můj hrad - mimořádná nabídka. Originální romantické bydlení na místě zcela jedinečném, poskytující klid a soukromí v zeleni , na hranici hlavního města Prahy s výbornou dopravní dostupností. To vše splňuje tento komfortní rodinný dům 5+kk s třemi jeskyněmi (z toho 1 s vinotékou), saunou, atriem, velkou terasou 80m2 a zahrádkou v Jenštejně . Objekt je citlivě navázán na malý středověký hrad Jenštejn ve středu klidné obce, z oken a terasy výhled na hradní věž. Zkušenému staviteli se podařilo na místě starého domku v podhradí vybudovat v roce 2005 nový dvojpodlažní dům zděný z Porothermu tak, že byly ponechány pro ozdobu části původních kamenných zdí a zachovány tři skalní jeskyně. Členitý atypický interiér i exterier objektu poskytují naprosté soukromí a ticho, místo s úžasnou atmosférou. Z klidné uličky V podhradí, kde je vstup, je dům nenápadný, velká francouzská hliníková okna jsou orientována do atria a na terasu a do zahrádky. Předností tohoto domu je i výborná orientace ke světovým stranám, vstup do domu ze severu a obytné místnosti jsou příjemně prosluněny - orientovány hlavně k jihu ale i k východu a západu.
Dispozice – přízemí - vstupní zádveří, předsíně s vestavěnými skříněmi, velký obývací prostor (zahrnující kuchyňský kout , jídelní část a část s pohovkami u krbu) propojený francouzskými okny s dvorkem se zahradou a vstupem prosklenými dveřmi do jeskyně vinotéky, pracovna, samostatný pokoj, koupelna se saunou. Patro – samostatné WC, dva samostatné podkrovní pokoje s východy na velkou terasu. Dvorek v přízemí je propojen venkovními schody podél skály s terasou v patře.
Vytápění ústřední plynové do radiátorů a podokenních registrů kombinované s podlahovým topením, krbová vložka, navíc elektrický dohřev podlahy a radiátorů v koupelně. Jsou dostupné dva zdroje vody - městský vodovod + vlastní studna ve sklaní jeskyni. PENB v přípravě. Objekt je zajištěn alarmem s možností napojení na PCO, kamerovým systémem, světelná čidla v uličce i v atriu.
V místě dostupná veškerá občanská vybavenost. Dopravní dostupnost autem přes Radonice na Černý Most 7min., Bus na metro B Černý most nebo metro C Letňany cca 12min.
Hrad Jenštejn není památka příliš turisticky navštěvovaná, což je pro klid k bydlení výhoda.. Pár kroků od nabízeného domu i hradu je místní rybníček s upraveným okolím a dětské hřiště a sportoviště. Prochází zde naučná stezka do cca 2km vzdálené Vinoře podél Vinořského potoka. V blízkém okolí jsou 4 golfová hřiště a výborné trasy pro cyklistiku.
V dnešní uspěchané době nabízí tento kouzelný objekt na historickém místě oázu pro pohodlné příjemné bydlení a relaxaci.
Bližší informace u Ing. Romany Moravcové na tel. 777 777 906

Číslo zakázky
IDNES-03104
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Výstavba
2005
Plocha pozemku
240 m2
Zastavěná plocha
120 m2
Užitná plocha
155 m2
Počet podlaží
2
Sklep
Terasa
Plyn
zaveden
Voda
veřejný
Vybavení domu
Částečně zařízený
PENB
G
Dodavatel energií
innogy
Online přepis
prepisenergii.cz
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama