Prodej domu 95 m² s pozemkem 1 135 m²

Pastevní, Jeřmanice, okres Liberec

8 424 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Kompletní spodní a vrchní stavba, inženýring a DPH

Novostavba RD 5+1, 95m2, pozemek 1135m2

Naše společnost se zabývá komplexním zajištěním individuální výstavby RD, a to jak podle typových, tak i individuálních projektů, včetně zajištění vhodného pozemku pro stavbu. Služby jsou od výběru pozemku a domu, přes zajištění financování, předprojektovou a projektovou přípravu a zajištění výstavby, až po kolaudaci a následný zápis do Katastru nemovitostí. Naše služby je vždy možné využít buď komplexně, nebo pouze některé jejich části, s výjimkou samostatné koupě pozemku. Všechny pozemky jsou prověřené a lze je najít i samostatně v inzercích realitních kanceláří, případně přímých vlastníků. Domy vycházejí z typových projektů a lze je na přání klienta upravovat, případně i vypracovat zcela nový, individuální projekt na základě požadavků zájemce o výstavbu. Z našeho portfolia pro Vás vybíráme:
Projekt domu T952 je navržen jako kompaktní a úhledný dům s další ložnicí nebo pracovnou v přízemí. Jednoduchá stavba s nízkými provozními náklady. Výhody projektu: Jednoduchá konstrukce domu, sedlová střecha a malá plocha pomáhají snižovat náklady na stavbu a údržbu domu. Otevřená kuchyně zvětšuje obývací pokoj. V případě potřeby může být oddělena stěnovou přepážkou. Umístění východu na terasu v blízkosti jídelny umožní rychlejší a pohodlnější přesazení jídelního stolu na terasu. Venkovní terasa poskytuje přirozené světlo. Velké plochy zasklení zaručují vynikající osvětlení denní oblasti po celý den, což dává nesrovnatelný pocit jednoty s okolní přírodou. Další místnost v přízemí vám pomůže pohodlněji organizovat každodenní domácí činnosti a je také velmi výhodná pro rodiny s malými dětmi a seniory. Technická místnost úspěšně kombinuje funkce kotelny, technické místnosti a kuchyňské spíže, čímž ponechává více místa obytným prostorám. Koupelny umístěné pod sebou usnadňují instalaci vodovodního systému v domě.
Splňuje vyhlášku (Nearly zero-energy buildings NZEB).
Do projektu je možné zapracovat klientské změny. Samozřejmostí změn v projektu je možnost zrcadlového provedení.
Připravíme profesionálně zpracované podklady pro stavební řízení a zajistíme provádění technického dozoru investora a komunikací se stavebním úřadem.
Pro pohodlné užívání domu Vám navrhneme optimální způsob vytápění a větrání pro využití dotačních titulů. Dále návrh interiéru včetně úpravy exteriéru a mnoho dalších doprovodných služeb pro snadné jednání s bankou v rámci sjednání hypotéčního úvěru a jeho následného čerpání.
Tato nabídka je pouze inspirativní. Může být realizována v této podobě, nebo je možné naše domy a pozemky vzájemně kombinovat v mnoha různých variantách. Bližší informace získáte na uvedených kontaktech.

Číslo zakázky
IDNES-JSI3204
Cena
8 424 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
projekt
Vlastnictví
jiný
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
1135 m2
Zastavěná plocha
64 m2
Užitná plocha
95 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Topení
jiné
Vybavení domu
nezařízený
PENB
B

Kontaktujte prodejce

5 6 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku