Prodej domu 546 m² s pozemkem 193 m²

28. října, Jeseník

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: cena včetně provize, právních služeb

Komerční nemovitost s byty v Jeseníku

Ve výhradním zastoupení nabízíme možnost koupě lukrativních obchodních prostor s kancelářemi a byty o celkové ploše 546 m2, umístněného v domě na ul. 28 října v Jeseníku.
Cihlový čtyřpodlažní, podsklepený dům kombinuje obchodní jednotky, kanceláře a bytové jednotky v podkroví domu. Díky tomu může být využit i nadále jako vícegenerační dům s byty, kancelářemi a prostorami pro podnikání. Ideální místo pro sídlo firmy, ale i jiné podnikatelské záměry (bytové jednotky, obchod, ordinace, poskytování služeb aj. ), 3 parkovací místa z ul. 28 října, další parkovací možnosti na Žižkové ulici, s které je i řešeno zásobování objektu
Budova, na které proběhla v minulosti kompletní, zdařilá rekonstrukce je ve výborném technickém stavu, a to i díky její pravidelné údržbě. Prostory, které jsou vybaveny rozvodem datových sítí a kabeláže zabezpečovacího zařízení jsou vybaveny reprezentativním nábytkem. Předmětem prodeje je i interiér a zařízení v domě dle dohody s případným zájemcem.
Dispozice:
V 1. PP jsou skladovací prostory o rozloze 38 m2
V 1. NP domu jsou umístněné obchodní prostory se zázemím o celkové rozloze 122 m2 (samostatný plynový kotel a elektroměr)
V 2. NP a 3. NP na ploše 266 m2 jsou umístěny kancelářské prostory, dále archivační, technické a sociální zázemí, kuchyňky, kotelna (plynový kotel pro 2. NP, 3. NP a podkroví).
V 4. NP - podkroví jsou k dispozici dvě bytové jednotky o rozloze 120 m2 (samostatný elektroměr)
Objekt se nachází v docházkové vzdálenosti centra Jeseníku. Další bližší informace (provozní náklady, půdorysy podlaží aj. ), nebo sjednání prohlídky nemovitosti, kontaktujte prosím realitního makléře nabídky.

Číslo zakázky
IDNES-206-NP00628
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
řadový
Lokalita projektu
centrum
Plocha pozemku
193 m2
Zastavěná plocha
193 m2
Užitná plocha
546 m2
Počet podlaží
4 podlaží
Odpad
veřejná kanalizace
Vybavení domu
nezařízený
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Elektřina, Plyn

Kontaktujte prodejce

8 3 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku