Prodej domu 200 m² s pozemkem 9 270 m²

Jevíčko - Zadní Arnoštov, okres Svitavy

7 299 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: bez poplatků, včetně provize, včetně právního servisu včetně provize RK

Prodej rodinného domu 4+1 200 m2 - Zadní Arnoštov

Ke koupi Vám přinášíme krásný přízemní dům o zastavěné ploše 200 m2 s rozlehlými pozemky o celkové velikosti 9.270 m2. Tento dům z 19 století prošel v letech 2003 a 2009 rekonstrukcemi, které z něj učiliny celoročně obyvatelný dům o dispozici 4+1 s dvěma ložnicemi, obývacím pokojem, pracovnou, kuchyní, předsíní, koupelnou a samostatným WC. V domě také naleznete garáž, sklad a část domu je podsklepená. Topení v domě obstarávají krbová kamna s výměníkem, která rozvádí teplou vodu do radiátorů po celém domě a část domu je vytápěna i podlahovým topením. Dům je možné ihned začít obývat bez potřeby rekonstrukce.
Důležitou součástí ničím nerušeného bydlení je již výše zmíněných 9.270 m2 pozemků. Na nich naleznete mimo jiné udírnu, venkovní gril, dřevěnou garáž na auto a také dřevěný přístřešek sloužící na uložení dřeva. Trávník je pečlivě udržovaný, stejně jako okrasné záhony a křoviny. Příjezdová cesta je vybudovaná na jednom z pozemků a napojuje se na obecní pozemek, takže nemusíte řešit problémy s příjezdovou cestou na cizím pozemku.
Dům je napojen na obecní vodovodní řad a kanalizace je svedena do jímky s přepadem do trativodu. Na střeše se nachází fotovoltaická elektrárna, která disponuje Zeleným bonusem po dobu dalších 14 let a poskytuje roční příjem ve výši cca 60 000 Kč až 65 000 Kč.
Velkým bonusem těchto pozemků je fakt, že 2.227 m2 z celkové plochy pozemků leží v oblasti určené k zástavbě rodinnými domy venkovského typu, takže tuto plochu můžete využít pro další výstavbu, nebo ji za dobrou cenu dále prodat.
Tento krásný dům s rozsáhlými a udržovanými pozemky se nabízí za 7.299.000 Kč. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat, máme pro Vás připravenou krásnou virtuální prohlídku.

Číslo zakázky
IDNES-01706
Cena
7 299 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
9270 m2
Zastavěná plocha
200 m2
Užitná plocha
200 m2
PENB
G
Připojení k internetu
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

7 4 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku