Prodej domu 353 m² s pozemkem 2166 m²

Ve Vilách, Jihlava - Horní Kosov

22 900 000 Kč 19 900 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Prodej rodinného domu 353 m2, pozemek 2 166 m2 Ve Vilách, Jihlava - Horní Kosov

Nabízíme na prodej urbanisticky výjimečný dvoupodlažní dům s jedinečnou zahradou o velikosti 7+kk a podlahovou plochou 333,5 m2 (zastavěná plocha 375 m2), obestavěný prostor 1638 m3 na pozemku o rozloze 1598 m2. Dům je v osobním vlastnictví a nachází se na okraji zástavby rodinných domů, sousedící s volnou krajinou.
Hlavní vstup je z úrovně přilehlé komunikace pomocí vstupní šatny, z této šatny je možné se dostat do garáže, ale hlavně zpřístupňuje obývací pokoj s částí jídelny a kuchyňským koutem, který je hlavní místností celého domu. Z tohoto pokoje je možné se dostat do chodby s ložnicemi či pomocí otevřeného schodiště do 1. NP. Také je z tohoto pokoje přístupná toaleta a terasa orientovaná na východ. V severní části navazující na obývací pokoj se nachází 3 ložnice, každá se svou privátní koupelnou. Ze všech těchto ložnic je přístupný balkon, který vede po severním obvodu objektu. Pomocí schodiště je dostupné spodní patro, kde se nachází technické zázemí domu s možností skladování, dále místnost využívaná jako pracovna, do které je i samostatný přístup z exteriéru. Dále se zde nachází pokoj, koupelna a samostatné WC. Ve východní části se nachází relaxační zóna s vnitřním bazénem s vyhřívanou vodou a protiproudem a také prostor sloužící jako posilovna. Dvougaráž pro 2 vozy a další 2 je možno zaparkovat na pozemku před domem.
Autoři se snažili uchovat původní reliéf terénu, který je výraznou součástí okolní krajiny. Dům je horizontálně komponován, maximálně se přimyká k terénu a v podstatě je schován do stávající zeleně. Vilový dům je proveden jako atypicky řešený monolitický skelet kombinovaný s keramickou vyzdívkou. Střecha je kombinací dvou střech různé výšky, kdy jižní strana s mírnějším sklonem je provedena jako zelená střecha se skalničkami a severní strana je pultová s plechovou střešní krytinou. Vilový dům je zateplen a opatřen hladkou fasádní omítkou, která je ze severní a východní strany doplněná v části nad balkonem obkladem ze dřeva.
Architektura stavby je definována jednoduchou formou bez jakékoliv okázalosti a snahy o zviditelnění stavby v lokalitě.
Exteriér i interiér rodinného domu jsou v nadčasovém provedení, mezi zajímavé prvky patří pohledový beton, probarvovaný beton, betonové dlaždice, zámková dlažba. Podlahovou krytinu tvoří dřevo, švédské desky a keramická dlažba.
Vytápění je řešeno pomocí plynového kotle s rekuperací, který zajišťuje vytápění domu, ohřev teplé vody a dále ohřev vody v bazénu. Dům má osazeny deskové radiátory a v obývacím pokoji, v koupelnách a v prostoru bazénu je podlahové vytápění. Dům je dále napojen na el. energii, veřejný vodovod, veřejnou kanalizaci i plynovod. Dále má dům osazen klimatizační jednotky, má provedeny rozvody domovního telefonu a je napojen na elektronický zabezpečovací systém.
Architekti kladli důraz na zachování specifického a poměrně velkého pozemku, konkrétně na zachování jeho spojení s okolním přírodním prostředím. Zahrada tak plynule navazuje na okolní přírodu.
O další podrobnější informace nebo o prohlídku domu mě kontaktujte.

Číslo zakázky
IDNES-00334
Cena
19 900 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
samostatný
Kolaudace
2000
Plocha pozemku
2166 m2
Zastavěná plocha
375 m2
Užitná plocha
353 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Parkování
garáž, parkování na ulici
Internet
Televize
Topení
ústřední - plynové
Elektřina
230V
Voda
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku