Prodej domu 340 m² s pozemkem 1571 m²

Jihlava - Heroltice

Cena na vyžádání

Prodej rodinného domu 340 m2, Jihlava Heroltice

Bydlení na vesnici a přitom 10 minut do centra krajského města? To splňuje zrekonstruovaný rodinný dům v Herolticích u Jihlavy (střecha, fasáda, izolace, rozvody vody a elektřiny). V domě jsou dva samostatné byty. Ten větší o dispozici 3 + kk, který je v přední části domu, je celý v přízemí a všechny pokoje jsou vzájemně propojené. V obývacím pokoji jsou moderní kamna napojená na radiátory ústředního topení.
Menší byt v zadní části má dispozici 2 + 1 s tím, že v přízemí je velký obývací pokoj, kuchyně a koupelna se samostatným WC, ložnice je v podkroví.
Veškeré vybavení je možno ponechat - v kuchyních všechny potřebné spotřebiče, dále pračka se sušičkou, v pokojích nábytek.
K vytápění obou bytů slouží elektrokotel nebo kotel na dřevo, umístěné v chodbě většího bytu. Pro ohřev vody je zde elektrický bojler.
Velká rodina určitě uvítá možnost užívání obou bytů společně.
K domu patří velká zahrada, kde stojí kolna na dřevo a dílna. Na ni navazuje přístřešek s posezením pro letní grilování. Kolna je částečně podsklepená.
Zahrada samotná o výměře 1000 m je dostatečně velká nejen pro děti, ale také pro toho, kdo má dostatek fantazie a tu správnou motivaci, třeba pro vybudování zahradního jezírka, okrasné zahrady nebo jen pro pěstování vlastní zeleniny. Pozemky ještě doplňuje poměrně velká předzahrádka (127 m) s nádrží pro záchyt dešťové vody a další samostatný pozemek před domem o výměře 248 m. Celková plocha všech pozemků je 1571 m.
Heroltice jsou městská část Jihlavy s blízkou dostupností průmyslové zóny Pávov a Hruškové Dvory. To znamená, že i do Heroltic vede linka městské hromadné dopravy. Dům se postupně vyklízí a bude k dispozici po vzájemné dohodě podle potřeb budoucích majitelů.
Pro financování koupě prostřednictvím hypotečního úvěru připravíme optimální podmínky.

Číslo zakázky
IDNES-14034
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
po rekonstrukci
Vlastnictví
jiný
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
1571 m2
Zastavěná plocha
250 m2
Užitná plocha
340 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Sklep
Vybavení domu
částečně zařízený
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku