Prodej domu 27 m² s pozemkem 46 m²

Jílové u Prahy - Luka pod Medníkem, okres Praha-západ

990 000 Kč 890 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize včetně provize RK

Prodej domy, 27 m2, Jílové u Prahy

NOVÁ CENA. Prodej chaty na velice příjemném a romantickém místě v Lukách pod Medníkem (které jsou dnes administrativně–správně částí obce Jílové u Prahy), na skále nad údolím řeky Sázavy, navíc jen asi pět minut pěší chůze od vlakové zastávky – cesta z Prahy trvá vlakem asi hodinu.
V obci Luka pod Medníkem najdeme dvě hospody, oblíbené mezi místními obyvateli, vodáky, cyklisty i pěšími turisty, ale i velice dobře zásobený obchod se smíšeným zbožím.
Celodřevěná chata je situována na obecní parcele s dlouhodobou smlouvou o nájmu pozemku (na dobu neurčitou) za symbolické nájemné. Jedná se o prostou celodřevěnou stavbu z konce 30. let 20. století, a je vhodná pro milovníky nenáročné rekreace v duchu trampských tradic. Chata nemá ani přívod vody, ani odpad, je vytápěna kamny na tuhá paliva, je do ní však zavedena eletkřina s novou revizí. Chata prošla drobnou revitalizací v roce 2020 – byla opravena komplet fasáda, dále střecha a většina nátěrů. Před chatou se nachází menší betonová teráska, částečně krytá, a z půdního patra je vstup na balkon vyčnívající nad touto terasou.
Chata s číslem evidenčním je zapsána v katastru nemovitostí a je ve vlastnictví fyzické osoby. Přístup k ní je po krátké lesní cestě od místní komunikace s místem pro parkování cca 4 vozidel. Od chaty lze dojít z kopce za 2 minuty k Sázavě. Z chaty je výhled na ničím nerušené zalesněné bezprostřední okolí, je zde naprostý klid.
Plánovaná stavba dálnice D3 s kontroverzním mostem přes Sázavu se této lokality pohledově ani hlukově vůbec nedotkne – plánovaný most vznikne z pohledu od chaty za vysokým terénním útvarem (zákrutou řeky) ve vzdálenosti asi 1 km vzdušnou čarou.

Číslo zakázky
IDNES-41428
Cena
890 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
dřevěná
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Přístupová komunikace
žádné úpravy
Lokalita projektu
předměstí
Rekonstrukce
2020
Plocha pozemku
46 m2
Zastavěná plocha
16 m2
Užitná plocha
27 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Půdní vestavba
Balkon
Terasa
Topení
lokální - tuhá paliva
Elektřina
230V
Datum nastěhování
01.07.2022
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)

Kontaktujte prodejce

1 4 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku