Prodej domu 210 m² s pozemkem 1 455 m²

Tovární, Jistebnice, okres Tábor

14 796 200 Kč 10 830 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Kompletní stavba domu "Na klíč", inženýring a DPH.

Novostavba RD 6+1, 210m², pozemek 1455m²

Naše společnost se zabývá komplexním zajištěním individuální výstavby RD, a to jak podle typových, tak i individuálních projektů, včetně zajištění vhodného pozemku pro stavbu. Služby jsou od výběru pozemku a domu, přes zajištění financování, předprojektovou a projektovou přípravu a zajištění výstavby, až po kolaudaci a následný zápis do Katastru nemovitostí. Naše služby je vždy možné využít buď komplexně, nebo pouze některé jejich části, s výjimkou samostatné koupě pozemku. Všechny pozemky jsou prověřené a lze je najít i samostatně v inzercích realitních kanceláří, případně přímých vlastníků. Domy vycházejí z typových projektů a lze je na přání klienta upravovat, případně i vypracovat zcela nový, individuální projekt na základě požadavků zájemce o výstavbu. Z našeho portfolia pro Vás vybíráme:

Návrh domu Kartagena je vhodný k realizaci na středně širokém pozemku. Těleso budovy má typický tvar, což značně usnadňuje proces výstavby. Projekt patří do kategorie domů s hřebenem umístěným souběžně s komunikací, což je důležité vzhledem k požadavkům stanoveným v podmínkách zástavby. Dům byl navržen pro samostatně stojící zástavbu. Projekt je možné situovat na hranici pozemku, což umožňuje realizaci v dvoustavbě. Projekt navrhuje dvougaráž v linii objektu. Je to také vynikající nabídka pro lidi, kteří hledají dům se sedlovou střechou, což je levné, praktické a jednoduché řešení. Projekt Kartagena je jednopodlažní dům s podkrovím, což znamená, že užitná plocha není omezena velikostí pozemku. Autor projektu v něm zajistil zajímavou denní zónu. Uzavřená kuchyně je perfektním řešením pro milovníky vaření. Díky uzavřenému prostoru se výsledné pachy nedostanou do dalších místností. Kromě toho je zde místo pro umístění stolu, což přispívá k rodinné pohodě. Jídelna zahrnutá v návrhu je propojena s obývacím pokojem, díky čemuž interiér získává moderní ráz. Interiér zútulní krb umístěný v obývacím pokoji (návrh). Větší rodina ocení, že v každém patře je plně funkční koupelna. Noční část se skládá ze čtyř ložnic, který bude dobře fungovat pro 4-6 člennou rodinu. Prostor lze využít i jako pokoj pro hosty nebo pracovnu. Kontinuitu mezi interiérem domu a zahradou zajišťuje atraktivní terasa. Jeho vnější vzhled zdůrazňuje vlastnosti tradičního stylu, který je ideálním řešením pro lidi, kteří oceňují klasiku a jednoduchost.
Do projektu je možné zapracovat klientské změny. Samozřejmostí změn v projektu je možnost zrcadlového provedení.
Připravíme profesionálně zpracované podklady pro stavební řízení a zajistíme provádění technického dozoru investora a komunikací se stavebním úřadem.
Pro pohodlné užívání domu Vám navrhneme optimální způsob vytápění a větrání pro využití dotačních titulů. Dále návrh interiéru včetně úpravy exteriéru a mnoho dalších doprovodných služeb pro snadné jednání s bankou v rámci sjednání hypotéčního úvěru a jeho následného čerpání.

Tato nabídka je pouze inspirativní. Může být realizována v této podobě, nebo je možné naše domy a pozemky vzájemně kombinovat v mnoha různých variantách. Bližší informace získáte na uvedených kontaktech.

Číslo zakázky
IDNES-JSI6559
Cena
10 830 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
projekt
Vlastnictví
jiný
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
1455 m2
Zastavěná plocha
123 m2
Užitná plocha
210 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Parkování
garáž
Topení
jiné
Vybavení domu
nezařízený
PENB
B

Kontaktujte prodejce

1 7 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku