Prodej domu 285 m² s pozemkem 2 000 m²

Jónské Ostrovy, Řecko

29 200 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Prodej vily, 285 m2 , Řecko - Jónské Ostrovy

„Řecko na klíč“ – individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí v Řecku a to jak investičních, tak i rezidenčních.
Nově postavená v roce 2010 kamenná vila o rozloze 285 m2 na jednom z nejkrásnějších ostrovu Jónského Moře s rozlehlým pozemkem o velikosti 2 000 m2 a bazénem.
Tyčí se z vysokého kopce odkud se prostírá dechberoucí jeviště krásy Řecké Přírody. Okouzlující, nádherný výhled přes zelenou zahradu k tyrkysovým vodám Jónského moře je viděn téměř z každé místnosti.
Ideální jak pro rodinnou rekreaci, tak i ke komerčnímu použití. Majitele této nemovitosti můžou počítat s průměrným nájmem během turistické sezóny (180 dni v roce) 450€/noc, což činní tuto nabídku velmi atraktivní i z hlediska investice.
Dle své vybavenosti Vila plně odpovídá všem nadstandardním požadavkům moderního bydlení. Je postavena ve 3 úrovních a dispozičně nabízí 1 společný otevřený obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyní, 5 ložnic, 2 koupelny, 1 WC, úložný prostor, balkony a terasy, klimatizace, bezpečnostní dveře, autonomní topení (fan coil) a fasádní okenní clony. Každá ložnice má svojí soukromou terasu, kde si můžete vychutnávat jedinečnou soukromou atmosféru se sklenkou řeckého vína. Venkovní prostor má vkusně upravenou pergolu s kuchyňkou pro posezení s přátele u grilů či BBQ.
Horní část zahrady umožňuje umístění tenisového kurtu pro milovníky tohoto sportu.
Vila je vzdušná, světlá, zcela kamenná s upravenou zahradou, bazénem a uzavřeném parkováním.
Cena 1.100.000€ včetně právnického servisu, tlumočení a doprovodu.
Cena neobsahuje notářský poplatek.
V Řecku Vás budu doprovázet jako osobní makléř, ale budu také Vaším průvodcem a investičním poradcem. Můžete se spolehnout na veškerou podporu a pomoc od A do ?. Transfer z letiště, tlumočnický servis, překlady dokumentů, korespondence, jednání s úřady včetně finančních. Kompletní právnický servis a poradna jsou samozřejmostí. Více informace po podepsání Confidential Agreement (Dohody o Zachování Mlčenlivosti)

Číslo zakázky
IDNES-0578
Cena
29 200 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
kamenná
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
samostatný
Přístupová komunikace
dlažba
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
2000 m2
Zastavěná plocha
160 m2
Užitná plocha
285 m2
Počet podlaží
3 podlaží
Balkon
Terasa
Internet
Vybavení domu
zařízený
PENB
C
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

4 4 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku