Prodej domu 40 m² s pozemkem 320 m²

Jónské Ostrovy, Řecko

10 700 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Malebný malý domeček 40 m2 + pozemek 300 m2 k výstavbě v Jónském zálivu přímo u lazurové pláži

„Řecko na klíč“ – je to individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí v Řecku, a to jak investičních, tak i rezidenčních.
Pár kroku od moře, hned v první linii se nachází tento malební malý domek o rozloze 40 m2. Má 2 pokoje, koupelnu s kuchyní.
Kromě polohy je tu i další přidaná hodnota - pozemek 320 m2, na kterém dle územního plánu a povolení lze postavit dalších 300 m2. Kouzelná malebná písečná pláž, lazurově čistá voda je na dosah přímo z terasy domu. Domeček se nachází v obytné části obce s veškerou občanskou vybaveností.
Domeček se nachází na východní straně ostrova s lazurovou pláží a výhledem na pendlující lodě mezí pohádkovými satelitními ostrůvky.
Dům se nachází blízko centra městečka a svou polohou zajišťuje komfort a plnou občanskou vybavenost. Kolem jsou na výběr různé krámky a několik taveren, kde vás vždy rádi přivítají čerstvým a kvalitním středomořským jídlem.
Ostrov je znám i velice dobrým klimatem s lahodným sluncem až 300 dní v roce.
Cena uvedena včetně právnického servisu, tlumočení a doprovodu. Cena neobsahuje notářský poplatek. V Řecku Vás budu doprovázet jako osobní makléř, ale budu také Vaším průvodcem a investičním poradcem. Můžete se spolehnout na veškerou podporu a pomoc od A do ?. Transfer z letiště, tlumočnický servis, překlady dokumentů, dopisování, jednání s úřady včetně finančních. Kompletní právnický servis a poradna jsou samozřejmostí.

Číslo zakázky
IDNES-0615
Cena
10 700 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
samostatný
Lokalita projektu
centrum
Plocha pozemku
320 m2
Zastavěná plocha
60 m2
Užitná plocha
40 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Vybavení domu
zařízený
PENB
C
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

9 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku