Prodej domu 320 m² s pozemkem 1 000 m²

Jónské Ostrovy, Řecko

19 900 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Beachfront luxusní vila nebo útulný Boutique Hotel s 5 apartmánů

„Řecko na klíč“ – je to individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí v Řecku a to jak investičních, tak i rezidenčních.
Celá paleta chutí Středomoří jsou na tomto místě. Rybářský přístav, kde si koupíte čerstvou rybu přímo z lodi, taverny, pobřežní promenáda je kousek od písečné pláže – a to je jen málo z toho všeho, co poskytuje svým hostům tento malebný apartmánový hotýlek s bazénem, hned na první přímořské linii.
Kromě výjimečné polohy je tu i další přidaná hodnota – pozemek 1.040 m2, na kterém, dle územního plánu a povolení lze postavit dalších 80 m2.
Je to komplex 5 luxusních apartmánů o celkové rozloze 320 m2, s bazénem a parkováním.
V přízemi s kvetoucími terasy jsou 3 studia. V patře jsou 2 další prostorné byty, o rozloze přibližně 70 m2 s obývacím pokojem a každý disponuje 2 ložnicemi. S terasy se otevírá jedineční výhled na moře a okolí. Na vnitřní straně rozlehlého, zelení posetém pozemku je dostačující velký bazén, místo pro BBQ a domek pro obsluhu a zahradní nářadí. Hotel má menší ale velice příjemnou vstupní halu s recepcí a restaurace/bar pro podávání snídaně.
Vila se nachází přímo v centru obce, v blízkosti města, vedle pláže, přístavu a autobusové zastávky. Je již zavedený s dobrou recenzí. Je vydána platná licence na provozování malého „boutique“ hotelu, ale je také vhodný pro jakékoli jiné profesionální nebo rezidenční využití.
Ostrov je znám i velice dobrým klimatem s lahodným sluncem až 300 dní v roce a 200 dnů turistické sezóny.
Cena uvedena včetně právnického servisu, tlumočení a doprovodu. Cena neobsahuje notářský poplatek.
V Řecku Vás budu doprovázet jako osobní makléř, ale budu také Vaším průvodcem a investičním poradcem. Můžete se spolehnout na veškerou podporu a pomoc od A do ?. Transfer z letiště, tlumočnický servis, překlady dokumentů, dopisování, jednání s úřady včetně finančních. Kompletní právnický servis a poradna jsou samozřejmostí.

Číslo zakázky
IDNES-0622
Cena
19 900 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
samostatný
Lokalita projektu
centrum
Plocha pozemku
1000 m2
Zastavěná plocha
180 m2
Užitná plocha
320 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Odpad
veřejná kanalizace
Vybavení domu
zařízený
PENB
B
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

9 8 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku