Prodej chalupa Josefův Důl

Josefův Důl, okres Jablonec nad Nisou

3 200 000 Kč 3 300 000 Kč

poplatky +/-2000 + provize nezahrnuta

Nabízíme k prodeji roubenou chalupu se zděnou přístavbou 3+1 v Josefově Dole u Jablonce nad Nisou. Stavení je vedeno na KN jako rodinný dům, vhodné i rekreačnímu bydlení. Objekt prošel v posledních 10 letech částečnou rekonstrukcí při zachovávání původního stylu. V přízemí se nachází vstupní chodba, komora, velká sednice – obytná kuchyň 36 m2, koupelna s WC, technická místnost s kotlem na TP a kombinovaným bojlerem, původní dřevěné schodiště do patra, kde jsou 3 obytné místnosti a malá komora, přístup na půdu. Vlastní vrtaná studna 27 m s vynikající kvalitou vody, odkanalizování jímka. Okolo domu okrasná zahrádka s altánem. Velké parkoviště navazující na místní komunikaci směr Karlov a Josefův Důl. Na pozemcích se dále nachází původní driketa (bývalá malá sklárna),vedeno jako SP, garáž, přístřešek, zastřešený dřevník, stáje se třemi boxy a seníkem, vhodné pro chov koní nebo jiného zvířectva, osvětlená písková jízdárna 530 m2, travnatý pozemek 2171 m2. Pozemky lemuje z jedné strany les, z druhé strany řeka Kamenice - pstruhová voda.

Krásna lokalita Jizerských hor v údolí řeky Kamenice, díky své poloze je Josefův Důl vyhledávaným celoročním rekreačním střediskem V blízkosti lyžařská centra Bedřichov a Skiareál Špičák, Jizerskohorská běžecká magistrála, cyklostezky, pěší turistika apod. Velmi dobrá dopraví dostupnost.

V místě dobrá občanská vybavenost základní i mateřská škola, lékař, obchody, služby, MÚ.

Majitel nemovitosti nedodal vypracovaný PENB (průkaz energetické náročnosti budovy), proto se automaticky stanoví nejnižší třída „G“. PENB bude vypracováno.

Číslo zakázky
IDNES-N1714
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
udržovaný
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Přístupová komunikace
asfalt
Lokalita projektu
předměstí
Výstavba
1918
Plocha pozemku
3834 m2
Zastavěná plocha
283 m2
Užitná plocha
155 m2
Počet podlaží
2
Počet pokojů
4
Balkon
Parkování
garáž, parkování na pozemku
Internet
Telefon
Plyn
nezaveden
Topení
ústřední - tuhá paliva
Elektřina
230V, 230-400V
Voda
vlastní zdroj
Odpad
septik / jímka
Vybavení domu
Nezařízený
Dopravní dostupnost
železnice, silnice, veřejná doprava, autobus
Občanská vybavenost
velmi dobrá
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama