Prodej domu 253 m² s pozemkem 20 761 m²

K Lesu, Kamenice, okres Praha-východ

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: včetně provize a právních služeb

Exkluzívní nabídka prodeje 2 domů s rozlehlými pozemky u Prahy

Nabízíme k prodeji exkluzívní nemovitosti, které se nacházejí v blízkosti Prahy na krásném klidném místě a které nabízí naprosté soukromí. Na rozlehlém pozemku 20. 000m2 se nacházejí 2 domy okolo nichž jsou vzrostlé lesní stromy, ovocné stromy a keře. V nádherné zahradě nalezneme různá zákoutí sloužící k odpočinku. Všechny pozemky jsou oplocené a udržované. Dle územního plánu obce jsou zahrnuty mezi plochy BP – obytné území s přírodními prvky.
Nemovitost se nabízí jako celek včetně 2 domů a rozsáhlých pozemků, avšak ty je možné rozparcelovat a od domů oddělit. Je také možný prodej každého domu zvlášť.
Dům č.1 nacházející se v horní části zahrady:
Samostatně stojící rodinný dům typu bungalov, který byl zkolaudován v roce 2005, z malé části podsklepený bez obytného podkroví. Obsahuje jednu bytovou jednotku sestávající ze 3 ložnic, obývacího
pokoje, kuchyně s jídelnou, spíží, pracovnou, 3x WC, 2x šatna, 2 koupelny s WC, zimní zahrada s přistavěným skleníkem a s dvougaráží. Půdorys domu je ve tvaru „L“.
V domě jsou plastová okna s izolačním zasklením, dveře dřevěné do obložkových zárubní. Suterén je samostatně přístupný ze zahrady. Podlahové krytiny tvoří dlažba a koberce. Vytápění je podlahové i otopnými tělesy. V domě je instalováno bezpečnostní zařízení.
V koupelnách a na WC je proveden keramický obklad stěn. Kuchyně je vybavena vestavěnými spotřebiči.
Spolu s rodinným domem je užívána i venkovní terasa, kde se nachází jakuzzi a venkovní krb. Na terase je umístěn venkovní krytý bazén.
Vytápění domu je ústřední teplovodní plynovým kotlem, v obývacím pokoji je umístěn krb.
Rodinný dům je napojen na veřejný rozvod elektřiny a plynu. Voda je čerpána z vlastní vrtané studny – 30 m.
Dům č.2
V dolní části zahrady se nachází 2. rodinný dům typu bungalov, který je přízemní, nepodsklepený bez obytného podkroví. Přístup k němu je také z ulice Kalinova, kde má samostatný vjezd.
Dům sestává z jedné bytové jednotky se 2 ložnicemi, obývacím pokojem spojeným s kuchyní a příslušenstvím. Venkovní fasáda je tvořena kontaktním zateplovacím systémem. Okna plastová s izolačním zasklením, dveře dřevěné do obložkových zárubní. Podlahové krytiny tvoří dlažba a koberce. V koupelnách a WC – keramický obklad, kuchyně s vestavěnými spotřebiči.
Vytápění domu je ústřední plynové, v obývacím pokoji krb. RD je napojen na veřejný rozvod vody, elektřiny a plynu. Užitná plocha 105 m2.
Virtuální prohlídku je možné shlédnout na: http://www. reality-pribramsko. cz/360/dum-kamenice/tour. html
Doporučuji prohlídku.

Číslo zakázky
IDNES-093-N01287
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
samostatný
Kolaudace
2005
Plocha pozemku
20761 m2
Zastavěná plocha
347 m2
Užitná plocha
253 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Počet podzemních podlaží
1 podlaží
Parkování
parkovací místo
Telefon
Topení
ústřední - plynové
Elektřina
230V
Odpad
veřejná kanalizace
Vybavení domu
zařízený
PENB
C (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Elektřina, Plyn

Kontaktujte prodejce

7 4 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku