Prodej RD, Kamenný Most , okr. Kladno, Středočeský kraj, nedaleko Prahy 30 Km od Malostranského námě

Kamenný Most, okres Kladno

5 600 000 Kč

Poznámka k ceně: právní služby zdarma,včetně provize

Prodej RD po kompletní rekonstrukci v obci Kamenný Most nedaleko Prahy - 30 Km od Malostranského náměstí. Nemovitost je vhodná jak pro trvalé bydlení s rodinou, tak pro výtvarnou či řemeslnou činnost. Ateliér byl budován jako sochařská - restaurátorská dílna. Dům je nově rekonstruovaný z původní stodoly, který byl kolaudován v roce 2015.
V 1. NP je Ateliér (dílna) o rozloze 60 m2 s krbovými kamny, el. vytápěním a velmi dobrým nočním osvětlením. Denní osvětlení je zajištěno dvěma velkými okny. V dílně je zaveden vodovod i odpad. Pro manipulaci s těžkými věcmi je dílna vybavena portálovým ručním jeřábem na 3 t.
K dílně - ateliéru náleží zázemí o celkové rozloze 40 m2, kde se nachází kuchyňský kout, wc, koupelna a technická místnost, kde je umístěn bojler, pračka a čerpadlo na vodu.
V 2. N. p. se nachází byt 3+1 o celkové rozloze 100 m2. K bytu vede venkovní jednoramenné schodiště. Dům byl kompletně rekonstruován – věnec, nový krov, střecha, zateplení, fasáda, instalace, topení, stoupačky, plastová okna, podlahy…).
Nemovitost se nachází na pozemku o celkové rozloze 2800 m2.
Na pozemku se dále nachází:
- původní RD před rekonstrukcí, kde byla rekonstrukce započata novou elektroinstalací a do suterénu domu je nově zaveden místní vodovod. Zbývá propojit s ateliérem.
- dále je k dispozici otevřená stodola s menší dílnou - skladem, který je nově elktrifikován a má vlastní osvětlení. Horní patro stodoly slouží jako úložný prostor.
- k domu náleží menší přístavky, původní chlívky, které slouží jako zámečnická dílna a sklady.
- RD je z části podsklepen cca 10 m2.
- K nemovitosti patří rozlehlá zahrada s orientací na jih.
Byt v 2. NP:
2 x ložnice po 18 m2– orientace J a JZ.
Obývací pokoj s výhledem do krajiny 40 m2 – orientace J.
Kuchyně s jídelnou 40 m2 je plně vybavená novými spotřebiči: sporák s troubou, lednice, myčka + pračka.
Součástí kuchyně je velký jídelní prostor.
Koupelna s vanou a WC.
V celém bytě je nová podlaha ze smrkových prken.
Vytápění: El. radiátory, podlahové topení v koupelně v 2 NP a v kuchyni zázemí v 1 NP. Elektřina 220/380V - výhodná sazba. Měsíční záloha na celý objekt 2800 Kč. V bytě možnost připojení krbových kamen. Ateliér je primárně vytápěn krbem - pro temperování i vytápění lze využít el. topení.
Objekt je napojen na vlastní studnu a obecní kanalizaci. Vodovodní přípojka připravena pro napojení. Dokončení vodovodu 2017. Plyn u pozemku.
V místě se nachází autobusová zastávka – 5 min., železniční stanice je 5 minut od domu, samoobsluha 5 min, dětské hřiště, tenisový kurt, rybník, restaurace atd.
Roční poplatky: elektřina 33.600,-Kč, stočné-2200,-Kč.

Číslo zakázky
IDNES-gryg1234694
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
po rekonstrukci
Poloha domu
samostatný
Rekonstrukce
2015
Zastavěná plocha
250 m2
Užitná plocha
150 m2
PENB
G
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama