Prodej domu 100 m² s pozemkem 1 011 m²

Kamenný Přívoz, okres Praha-západ

3 900 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Prodej RD 120 m2, Kamenný Přívoz, pozemek 1011 m2

Nabízíme exkluzivně k prodeji rozestavěný RD s platným stavebním povolením v obci Kamenný Přívoz. Rodinný dům se nachází v jižně orientované, prosluněné, mírně skloněné stráni mezi Sázavou a rozsáhlými Hornopožárskými lesy (500m). Stanice vlaku do Prahy hl. n. ), bus, pošta.
Dům s č. p. má žulové základy se sklepem asi 20 m2 pro technické zázemí. Základ byl podřezán předešlým majitelem a izolován asfaltovým pásem.
Nadzemní podlaží původní části je cihlové (62 m2). Při rekonstrukci byla přistavěna hrubá stavba dvojgaráže (cca 6x8 m), patro nad ní není ještě hotové. Celková plocha 1. NP bude po dostavbě asi 100 m2.
Stávající krov sklonu 45 stupňů není nijak prohnutý, trámy vypadají zdravě, v plánu bylo jen nové laťování a lehčí krytina než stávající bobrovky. Nově vzniklé plus staré podkroví je použitelné pro půdní vestavbu.
Odpad je řešen novou dvouplášťovou nádrží IMTS. cz objemu 12 m3, pro kanalizaci z domu je připraven výkop, WC/umyvadlo neosazeno. V případě, že obec postaví kanalizaci (zpracovává se projekt), bude možné jímku použít pro akumulaci dešťové vody. Vodovodní potrubí je položeno ze studny ke sklepu, DN 32 mm. Uliční rozvaděč elektřiny je nový, rezervovaný příkon ČEZu 22kW včetně přímotopu/bojleru, vnitřní rozvody odpojené. V domě je přípojka O2, nepoužívaná.
Předností místa je jižně orientovaná zahrada s širokým výhledem na údolí Sázavy. Vrtaná studna je osazena novým čerpadlem Grundfos a elektronikou, akumulace vody je vhodná, přebytky mohou dotovat nádrž pro zalévání. Zahrada kolem domu bude po zásypu velmi mírně skloněná k dolní části. Stávající stav zahrady jsou ovocné stromy, materiál k zásypu horní části zahrady a žulové obrubníky pro dlažbu nebo zídky.

Číslo zakázky
IDNES-282875
Cena
3 900 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
ve výstavbě
Poloha domu
samostatný
Lokalita projektu
centrum
Výstavba
1938
Plocha pozemku
1011 m2
Zastavěná plocha
120 m2
Užitná plocha
100 m2
Plocha zahrady
881 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Počet podzemních podlaží
1 podlaží
Telefon
Elektřina
230V
Odpad
septik / jímka
Vybavení domu
nezařízený
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

9 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku