Prodej domu 584 m² s pozemkem 1 760 m²

Hradecká, Kardašova Řečice, okres Jindřichův Hradec

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: cena u makléře

Prodej domu v Kardašově Řečici

V zastoupení majitele nabízíme prostorný dům v Kardašově Řečici, který se nachází na hlavní třídě. Nemovitost má uzavřený dvůr a rozlehlé pozemky, které lze využít jako stavební parcely. Jedná se o dva domy, jeden přízemní rodinný dům o dispozici 4+1 s malou komůrkou a prostornou půdou, která přímo vybízí k půdní vestavbě. V místnostech jsou zachovalé parkety a k teplu domova přispějí plynové vafky .
Nemovitost prošla částečnou rekonstrukcí, nový krov, zaizolovaná střecha, plastová okna a další rekonstrukce čeká na fantazii nového majitele, dle vlastních snů a přání. Zdroj pitné vody je z veřejné sítě, kanalizace. Druhý dům 2+1, s podkrovím, kde jsou dva menší pokoje. Dům je trvale obývaný, po částečné rekonstrukci, v koupelně je příjemné podlahové topení.
Z hlavní třídy vstoupíme do průjezdu, který je společným vchodem pro tento i vedlejší menší dům. Nový majitel by tím měl celý objekt pro sebe a v tuto chvíli by druhá polovina mohla být jen a jen finančním přínosem (formou pronájmu). Další kroky nás zavedou do uzavřeného dvorku, který svou malebností zaujme na první pohled. Z malebného dvorku přes průchozí stodolu nás přivítají rozlehlé pozemky plné ovocných stromů a keříků a další hospodářské stavení, které lze využívat na uskladnění třeba zahradní techniky a nábytku na zimu, neboť jsou ve velmi dobrém stavu.
Pozemek u domu je kaskádovitě upraven do rovinaté podoby a je orientován na jižní stranu. Na parcele najdeme velké množství zahradních doplňků a zeleně, které působí velmi dobře vizuelně i prakticky a jsou důkazem, že pro aktuální majitele byla práce na domě potěšením.
Parkovat je možné na vlastním pozemku a po menší úpravě i v zastřešené a uzavíratelné části, která se dnes využívá jako sklad dřeva. Příjemná lokalita obklopena krásnou přírodou nabízí v okolí široké využití pro sportovní aktivity. Zároveň Vám cesta do centra, do občanské vybavenosti zabere několik minut.
Kardašova Řečice je malé město ležící v severozápadní části okresu Jindřichův Hradec, 12 km západně od okresního města. Má asi 2300 obyvatel. První doklady existence města pocházejí z roku 1267.
Zaujala Vás tato nabídka? Vychutnejte si jedinečnou atmosféru osobně.
Těším se na Vás na prohlídce.

Číslo zakázky
IDNES-182-N01760
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
v bloku
Lokalita projektu
centrum
Plocha pozemku
1760 m2
Zastavěná plocha
584 m2
Užitná plocha
584 m2
Plocha zahrady
1176 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Internet
Topení
lokální - plyn
Elektřina
230V
Odpad
veřejná kanalizace
Vybavení domu
nezařízený
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

7 4 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku