Prodej domu 556 m² s pozemkem 980 m²

Hradecká, Kardašova Řečice, okres Jindřichův Hradec

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: cena u makléře

Prodej RD v Kardašově Řečici

V zastoupení majitele nabízíme prostorný dům v Kardašově Řečici, který se nachází na hlavní třídě. Nemovitost má uzavřený dvůr a rozlehlé pozemky, které lze využít jako stavební parcely. Jedná se o dva domy, jeden přízemní rodinný dům o dispozici 4+1 s malou komůrkou a prostornou půdou, která přímo vybízí k půdní vestavbě. V místnostech jsou zachovalé parkety a k teplu domova přispějí plynové vafky .
Nemovitost prošla částečnou rekonstrukcí, nový krov, zaizolovaná střecha, plastová okna a další rekonstrukce čeká na fantazii nového majitele, dle vlastních snů a přání. Zdroj pitné vody je z veřejné sítě, kanalizace. Druhý dům 2+1, s podkrovím, kde jsou dva menší pokoje. Dům je trvale obývaný, po částečné rekonstrukci, v koupelně je příjemné podlahové topení.
Z hlavní třídy vstoupíme do průjezdu, který je společným vchodem pro tento i vedlejší menší dům. Nový majitel by tím měl celý objekt pro sebe a v tuto chvíli by druhá polovina mohla být jen a jen finančním přínosem (formou pronájmu). Další kroky nás zavedou do uzavřeného dvorku, který svou malebností zaujme na první pohled. Z malebného dvorku přes průchozí stodolu nás přivítají rozlehlé pozemky plné ovocných stromů a keříků a další hospodářské stavení, které lze využívat na uskladnění třeba zahradní techniky a nábytku na zimu, neboť jsou ve velmi dobrém stavu.
Pozemek u domu je kaskádovitě upraven do rovinaté podoby a je orientován na jižní stranu. Na parcele najdeme velké množství zahradních doplňků a zeleně, které působí velmi dobře vizuelně i prakticky a jsou důkazem, že pro aktuální majitele byla práce na domě potěšením.
Parkovat je možné na vlastním pozemku a po menší úpravě i v zastřešené a uzavíratelné části, která se dnes využívá jako sklad dřeva. Příjemná lokalita obklopena krásnou přírodou nabízí v okolí široké využití pro sportovní aktivity. Zároveň Vám cesta do centra, do občanské vybavenosti zabere několik minut.
Kardašova Řečice je malé město ležící v severozápadní části okresu Jindřichův Hradec, 12 km západně od okresního města. Má asi 2300 obyvatel. První doklady existence města pocházejí z roku 1267.
Zaujala Vás tato nabídka? Vychutnejte si jedinečnou atmosféru osobně.
Těším se na Vás na prohlídce.

Číslo zakázky
IDNES-182-NP02769
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
řadový
Lokalita projektu
předměstí
Plocha pozemku
980 m2
Zastavěná plocha
556 m2
Užitná plocha
556 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Odpad
septik / jímka
Vybavení domu
nezařízený
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Elektřina, Plyn

Kontaktujte prodejce

2 5 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku