rezervováno

Kašperské Hory - Bohdana Týbla měšťanský dům s byty a obchodem Rezervováno

Bohdana Týbla, Kašperské Hory

4 000 000 Kč

Nabízíme na prodej hezký, prostorný, slunný, měšťanský dům (obchod s výlohou; 2x byt 4+1 (cca 125 m2) s pavlačí; zatravněný uzavřený dvůr a vjezd/garáž) po částečné rekonstrukci, situovaný v samotném centru přímo u Náměstí, avšak v klidné, jednosměrné ul. Bohdana Týbla v Kašperských Horách.
Popis: 1. NP: obchod s výlohou a zázemím; vjezd/garáž, uzavřený dvůr se zděnou kolnou a zatravněným uzavřeným dvorem; schodiště do 2. NP: společná chodba se schodištěm, pavlač, byt 4+1 s pavlačí (cca 125 m2): naposled užívaný jako dětské centrum – vhodná úprava; 3. NP: společná chodba se schodištěm, pavlač, byt 4+1 s pavlačí (cca 125 m2): chodba, šatna, velká koupelna s oknem (vana, sprcha, umyv. se zrcadlem, WC, el. boiler), kuchyně s jídelnou (kuch. linka s el. sporák se sklo-ker., digestoř, pračka, lednice), obývací pokoj s renovovanými kachlovými kamny, 2x ložnice a dětský pokoj s kachlovými kamny a komůrkou; půda (vhodná vestavba).
Zastavěná plocha a nádvoří: 463 m2; Udržovaný, pěkný, částečně zatravněný, uzavřený dvůr se zděnou kolnou a posezením. Prodej vč. kompletního vybavení.
Voda a odpad: obecní řad; El. : 220/380 V; Vytápění: lokální – 2x kachlové kamna a el. přímotopy (žulové panely); možno připojit na dálkové topení (biomasa). Prostorný, slunný, citlivě částečně zrekonstruovaný původní měšťanský dům s výhledem na Kozí hřbety s dochovanými dobovými prvky (okna, dveře, kamna, podlahy, chodby, pavlače... ) umístěný přímo v centru turisticky oblíbeného města Kašperské Hory (730 m. n. m. ), ležící na hranici NP v CHKO Šumava, kde je veškerá občanská vybavenost (obchod, škola, doktor... ), zájmové a sportovní vyžití, zaujme především investory ke komerčnímu využití jako např. : penzion, apartmánový dům (možno až 12 jednotek), apod..

Číslo zakázky
IDNES-P1403
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
po rekonstrukci
Poloha domu
řadový
Přístupová komunikace
dlažba
Lokalita projektu
centrum
Plocha pozemku
463 m2
Zastavěná plocha
463 m2
Užitná plocha
310 m2
Počet podlaží
3
Topení
lokální - tuhá paliva, lokální - elektrické
Elektřina
230V, 230-400V
Odpad
veřejná kanalizace
Vybavení domu
Zařízený
PENB
G
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama