Prodej domu 270 m² s pozemkem 783 m²

Kašperské Hory, okres Klatovy

3 160 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Rodinný dům na okraji Kašperských Hor-pěkné místo se zahradou a výhledem-východisko do NP Šumava

Pozemek: 783 m2.
Lokalita: Šumava–Kašperské Hory, 750 m. n.m. brána do Šumavského národního parku – město v horské poloze v těsné blízkosti nejhezčích a přísně chráněných lokalit Šumavy, má nezapomenutelnou atmosféru. Již nyní je významným střediskem cestovního ruchu – je východiskem mnoha tras jak pro letní, tak i zimní turistiku. Kašperské Hory mají výjimečný genius loci – duch místa s dávnou historií a přitom skvělou perspektivu pro rozvoj v oblasti cestovního ruchu a lázeňství v budoucnosti zcela blízké. Tomu napomáhá dobrá vybavenost města.
Poloha domu:
Poloha v zástavbě rodinných domků se zahradami. Pěkné místo s přímým výhledem na protější horský svah s moderním SKIAREÁLEM. Velmi dobrá dostupnost i v zimních podmínkách. Zahrada u domu poskytuje soukromí a výhled na zalesněné vrcholy Ždánova a Zhůří. Bezprostřední spojení domu a zahrady s šumavskou krajinou–a přitom blízkost nově renovovaného historického náměstí (pět minut pěší chůze) s obchody, hotely, restauracemi, poštou, zdravotním střediskem–činí tuto nabídku výjimečnou. Spojení krásné šumavské přírody obklopující město a kompletní infrastruktury předurčuje tuto pěknou nemovitost pro bydlení spojené s rekreací.
Popis domu:
solitérně stojící rodinný dům dokončený v r.1994 je plně podsklepená klasická zděná stavba na kvalitně provedené podezdívce z lomového kamene, má sedlovou střechu krytou bonským šindelem. Nacházejí se v něm dvě samostatné bytové jednotky 2+1, každá s vlastním příslušenstvím – jedna ve zvýšeném přízemí, druhá v podkroví. Dům je situován v mírně se svažujícím terénu k jihu, s přístupem od příjezdové komunikace. Za ním navazuje zahrada poskytující pěkný výhled a soukromí. Stavebně-tech. stav domu nemá závady, žádné statické poruchy, krov v bezvadném stavu.
Vnitřní dispozice:
V suterénu se nachází garáž s navazující malou dílnou. Dále pak samostatný sklep, kotelna s navazujícím skladem pevných paliv a prádelna s vanou.
Přízemí, bytová jednotka 2+1, se vstupem od příjezdové komunikace do zádveří, odtud do chodby, z níž se vchází vlevo do koupelny (vana, umyvadlo), na samost. WC a do spíže. Samostatný vchod z chodby má i kuchyně. Vpravo z chodby se vstupuje do prosvětleného obývacího pokoje se dvěma okny a hezkým výhledem na horské svahy Skiareálu a Kozích hřbetů. Z obývacího pokoje je přístupná ložnice, která má druhý vchod zpět na chodbu k sociálnímu zařízení.
Byt v podkroví má stejnou dispozici jako jednotka v přízemí. Hezké výhledy z jeho oken jsou umocněny zvýšenou pozicí oproti přízemí. Z podesty v patře se vchází na balkon s krásným výhledem.
Inženýrské sítě:
El. – 230/400 V.
Vytápění - ústřední, nový kotel Dakon na pevná paliva, možnost připojit domek na centrální městský rozvod vytápění biomasou,
Ohřev vody – kombinovaný bojler.
Voda- městský řad.
Kanalizace – městská kanalizace.
Komunikační napojení – přímé, ze státní komunikace

Číslo zakázky
IDNES-001474KH
Cena
3 160 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Výstavba
1994
Rekonstrukce
2015
Plocha pozemku
783 m2
Zastavěná plocha
98 m2
Užitná plocha
270 m2
Plocha zahrady
685 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Počet podzemních podlaží
1 podlaží
Sklep
Balkon
Terasa
Plyn
nezaveden
Topení
ústřední - tuhá paliva
Voda
veřejný
Vybavení domu
částečně zařízený
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku