Prodej vily 248 m² s pozemkem 311 m²

Koh Samui, Surat Thani, Thajsko

5 290 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Santi Tara Villas, Koh Samui - 2 LOŽNICOVÁ VILA

Náš již pátý projekt vil se soukromým bazénem na ostrově Koh Samui, přináší jedinečnou příležitost investice do nemovitosti v Thajsku. Můžete si vybrat celkem ze 7 vil. Všechny vily jsou navrženy v exotickém Thai Bali stylu, který kombinuje tradiční i moderní způsob života v tomto tropickém ráji. Santi Tara Villas se nachází v klidné ulici lemované stromy, pouhých 5 minut jízdy od slavné pláže Lamai. Velikost užitného prostoru vil se pohybuje mezi 210 m² a 265 m². Díky ceně, unikátnímu designu a skvělé poloze Santi Tara Villas nabízi zajímavou příležitost investice do realit v Thajsku ať už k zajištění stálého příjmu peněz z pronájmu anebo k vlastnímu bydlení jako prázdninové sídlo.

V projektu naleznete 2 prostorné vily se dvěmi ložnicemi. Liší se pouze velikostí užitného prostoru a pozemku. Všechny domy tvoří jednotlivé pavilony, které jsou strategicky umístěné po pozemku. Mezi pavilony si můžete užívat naprostého soukromí a velkého bazénu. Krytý venkovní prostor u bazénu vám poskytne to správné místo pro klid a pohodu. Každá z ložnic má svoji vlastní koupelnu a v největším pavilonu naleznete pohodlný otevřený prostor s kuchyní, jídelním stolem a obývacím pokojem. Samozřejmostí je i toaleta pro hosty, speciální skryté místo pro prádelnu a zastřešené parkovací místo.

10-ti letý program výnosů z pronájmu
Náš 10-ti letý program pronájmu je volitelným programem určeným pro ty majitele a investory, kteří chtějí maximalizovat výnosy z pronájmu, když zrovna nevyužívají rezidenci pro svoje účely. Naše společnost neslibuje nerealistickou obsazenost ve výší 90% jako některé jiné společnosti. Námi minimální očekávaná obsazenost vily během celého roku je ve výši 60%. V tomto případě návratnost investice (ROI) bude 8.3%. Nicméně díky naprosto unikátní architektuře a skvělé poloze předpokládáme roční obsazenost kolem 70%.

Cena
5 290 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
projekt
Vlastnictví
jiný
Poloha domu
samostatný
Přístupová komunikace
beton
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
311 m2
Užitná plocha
248 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Počet místností
3
Terasa
sever
Bazén
Parkování
garáž
Internet
Elektřina
230V
Voda
vlastní zdroj
Odpad
septik / jímka, chemické
Vybavení domu
částečně zařízený
Dopravní dostupnost
dálnice, silnice, autobus, letiště
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)

Kontaktujte prodejce

8 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku