Prodej domu 100 m² s pozemkem 400 m²

Kojetice, okres Mělník

9 099 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: cena je konečná, včetně pozemku a standardního vyb

Kojetice u Prahy - projekt U hřiště

Letos v srpnu jsme zahájili výstavbu prvního z osmi dvoupodlažních villa-domů s výměrou pozemků od 270 m2 až po 400 m2. V našem originálně řešeném typovém rodinném domě jsou umístěny tři bytové jednotky. Každá je vybavena (mimo jiné) tepelným čerpadlem a dle NOZ je její rozloha 105,3 m2. V přízemí nachází prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, místnost pod schody, WC a dále technická místnost (mj. s plánovaným prostorem pro pračku a sušičku) a pochopitelně zádveří. Ve 2. NP se nachází tři pokoje a koupelna s WC. Díky stavebnímu řešení domu, má každá jednotka na zahradě dostatek soukromí. Nesmíme zapomenout na místa k parkování - ke každému bytu v domě přináleží dvě parkovací místa, které jsou již zahrnuty v inzerované ceně.
Developerský projekt U Hřiště se nachází severně od hranic Prahy, v těsné blízkosti města Neratovice, v obci Kojetice. Lokalita je v docházkové vzdálenosti (400 m) od zastávky autobusů se spojením na Metro C a od zastávky vlaku (700 m) s přímým vlakovým spojením do Prahy na Masarykovo nádraží. V Neratovicích jste autem do 3 minut a 35 minut vám zabere cesta do centra Prahy.
Rodiny s dětmi potěší, že přímo v obci se nachází nejen obecní mateřská školka, ale i základní škola. Nedaleko je zastávka autobusu a v blízkých Neratovicích (4-6 min jízdy autobusem či vlakem) najdete vše, co k životu potřebujete: poliklinika, obvodní lékaři, zubaři, sportoviště, krytý plavecký bazén s tobogánem, nemocnice s porodnicí, tři lékárny, řadu supermarketů (Billa, Tesco, Lidl, Penny Market) několik školek, dvě základní školy, gymnázium, SOŠ a SOU, obchodní akademie, základní umělecká škola, dům dětí se zájmovými kroužky, domov pro seniory, letní koupaliště, zimní stadion s veřejným bruslením, pracovní úřad, finanční úřad, MěÚ, knihovna, pošta, společenský dům s kinem, restaurace, cukrárny…
Sportovní vyžití pro děti i dospělé nabízí fotbalové hřiště a milovníci běhu ocení rovinky podél nedaleké řeky Labe. Dětem slouží hned dvě dětská hřiště přímo v obci. V dochozí vzdálenosti se nachází přírodní koupaliště - bývalá štěrkovna Lom Kojetice. V našem projektu Kojetice u Hřiště máme v plánu postavit celkem 35 jednotek bytů a domů,
Předností bezesporu je, že průběžné financování výstavby není námi vyžadováno - pouze rezervační jistina 100.000,- Kč. Další část ve výši Kč 400.000 se hradí po podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní a zbývající část celé Kupní ceny Klient hradí až při samotném podpisu KS.

Číslo zakázky
IDNES-N00064
Cena
9 099 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
novostavba
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
rohový
Kolaudace
2022
Plocha pozemku
400 m2
Zastavěná plocha
66 m2
Užitná plocha
100 m2
Plocha zahrady
697 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Telefon
Topení
lokální - elektrické, jiné
Elektřina
230V
Odpad
veřejná kanalizace
Dopravní dostupnost
železnice, silnice, autobus, dálnice
Občanská vybavenost
škola, školka, zdravotnická zařízení, pošta, supermarket, kompletní síť obchodů a služeb
Roční spotřeba energie
88 kWh
PENB
C (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Bezbariérový přístup
Přepis energií

Kontaktujte prodejce

8 9 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku